Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 075kw-os háromfázisu...

Egy 075kw-os háromfázisu villany motorhoz hányas kondenzátor kell a nulfázisra kötèsère?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 15:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Jól van, annyira primitív vagy, előbb írtam, hogy farád, nem farát, még ezt sem fogod fel.

Meg az sem pontosan úgy van, hogy az a jó válasz, ami neked tetszik.

De mindent összefoglalva az is lehetséges, hogy már az elején kiszúrtam a primitívséget, amit utálok és ennyi.

2019. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Tudod mit?

Ha egy kèrdező,tegyük fel,tíz de külömböző szakmáról kèrdez ès tíz ilyen gagyi szakmás ember válaszol,mint te az mar el kell legyen temetve,mivel kèrdezett,ès erőszak nèlkül válaszolt arogánsan ès önhitten.

Hülyesèggel dicsekedni hülyesèg a nègyzeten.Ès az is baromság amikor az oktalan oktja azt akit nem is ismer.

Mert azèrt mèg egy agrármèrnök kèrdezhet lakatosságról,villamosságrol,festèsről vagy kocsiról stb.mert mindent nem tudhatom.

Mindhogy te is kèrdezhetsz az illemről.

2019. ápr. 24. 20:41
 13/31 anonim ***** válasza:

Jól van már, szokásos pitiáner vergődés, hány ilyet láttam 20 év fórumozás alatt...

Ha lenne róla fogalmad, mennyi tudást és tapasztalatit adtam át ezalatt (ráadásul többféle szakterületen) elsírnád magad szerintem.

Igen, nekem van mire felvágni, ezzel tisztában vagyok, nagyképű is vagyok, amikor olyan kedvemben vagyok és akkor mi van?

Te meg sötét vagy, ennyi.

2019. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

13. #20 ève zavarod itt a fórumozókat?Erre mèg büszke is vagy?

Jajj annak aki a saját gyengesègit nemismeri fel,ès a rosszat jonak,jót rossznak mondja.

Az aki a kèrdèst mellőzi ès büszkèlkedik az analfabèta felkèszültsèggel,nem is tud egyebet tenni mint te,zavarni másokat az oldalon.

2019. ápr. 26. 15:40
 15/31 anonim ***** válasza:

Hogy ez mekkora szánalmas, ezek a közhelyes proli-bölcsességek...

Amikor a hülye okoskodik, az nem ugyanaz, mint amikor az okos hülyéskedik.

Aki annyira buta, nem veszi észre magát, hogy már a #2 válaszával bemutatkozott, egyúttal provokálta magának, hogy kapjon az arcára.

Mert szerinted az egy normális dolog, hogy ökörségeket beszélsz, de nem vagy hajlandó elfogadni egy szakember kiigazítását.

Holott elvileg azért jöttél ide, hogy szakszerű támogatást kérj.

De a profizmust már nem viseled el.

Nagyon sötét dolog ez.

2019. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

#. "Profizmus"Ès mèg te beszèlsz róla.

Adsz egy szánalmas feleletet,amit tőled senki sem kèrt.Panaszos neked az amit tőled senki sem kèrt,te bocsátkoztal bele kontárkodva,hogy fitogtasd magad,mar egy hete.

Egy elemista gagyi válaszal,mar egy hete fènyezed magad,amit tőled senki sem kèrt.

Szègyelnèm magam,egy ilyen semmit mondó,egy tízes skálán egy egyes szintű kèrdèsre,egy kèretlen csonka választ adni,amire azt mondod,hogy ez egy csúcs felelet.Lasan a bejegyzèseid szánalomra szorultak,ugyanúgy mint te is,amire azt mondják"ha hallgattál volna,bölcs maradtál volna"

2019. ápr. 26. 21:28
 17/31 anonim ***** válasza:

Nincs mit szégyellni, mert buta vagy egyértelműen, ld. #2 stb., de ezt már elmagyaráztam, mégsem fogod fel.

Tulajdonképpen hihetetlen is, hogy valakinek ennyi belátása nincs, másrészt hány ilyet láttam már...

Valami alacsonyabb szellemi szinten vegetálnak az ilyenek, nem tudok másra gondolni.

Elvileg ott kezdődne, hogy belásd: végtelen gyökér butaságot írtál.

Utána következne, hogy elnézést kérsz emiatt.

Addig mit pattogsz, szánalmas vagy.

2019. ápr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Hogy érthetőbb legyen ismét: nem az a baj, hogy butaságot írtál, nem lehet mindenki szakember.

Hanem még a jelzés ellenére is direkt erőlteted, be akarod magyarázni másnak, akinek ez a szakmája. Akinek ezek olyan alapfogalmak, mint az 1x1.


Egyik idős hölgyismerős jut eszembe, aki egy kivétesen művelt, intelligens asszony, humán téren. Amikor égőkről beszélt, elmagyaráztam neki, hogy az miért izzólámpa, vagy rövidítve izzó, ami nem nem ég, mint a gázégő.

Mivel egy olyan hölgyről beszélünk, aki nagyon igényes arra, hogy soha ne beszéljen butaságot (egyszerűen restellné, szégyellné), ezt ő nagyon megjegyezte és azóta (20 éve!) nem beszél égőről, csak izzóról.


Mennyire más világ, egy másik intelligencia-szint.


Úgyhogy itt csak te szégyellheted magad, de úgysem fogod fel ezt sem, annyira végtelen sötét vagy...

2019. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Vagyis "kivételesen".
2019. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Oktatsz egy olyan embert aki mar 35 ève vègzte az agrár felsőfokú tanulmányt,ami távolesik a te szakmádtol de itt nem a villamos szakmára gondolok,inkább az őrületbe kergető,sajátmagad nemismerő utcai viselkedèsedről.

Mindenki,nem biztositèk becsavaró zseni,amit mar úgy felnagyitottál,hogy a világegyetem eltörpül mellette.

Azt állitottad,hogy 20 èv alatt mennyit tanítottal itt az oldalon.

Na szegèny tanulók 20 èv alatt,kiestek a fejlődèsből ès megtanultak üres fejjel fènyezni magukat.De gondolom hamar megismerte k ès máshoz fordultak,mint èn is.

2019. ápr. 28. 20:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!