Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 075kw-os háromfázisu...

Egy 075kw-os háromfázisu villany motorhoz hányas kondenzátor kell a nulfázisra kötèsère?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 15:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Azt állitottad,hogy 20 èv alatt mennyit tanítottal itt az oldalon."


Ennyit a felfogóképességedről, terelésről. Hazudsz. Ez az oldal 20 éve még nem is létezett, ilyet én nem is állítottam.

Amikor már létezett, egy idő után meg én menekültem el innen évekre, mert tűrhetetlen volt a színvonal, a rengeteg primitív helyesírást, kérdést is beleértve. Csak néha mégis visszatéved az ember, az időtöltés kedvéért.

Hozzád hasonlók jellemzője a folyamatos terelés, amit hiába is próbálna bárki visszaterelni a kiindulási ponthoz (#2), egyszerűen nem fogod fel. Hogy magadnak generálod a szart az arcodba.

Nem mondom, hogy szándékosan hazudsz, csak hibás a gondolkodásod, felfogásod, amiben az öregkori hülyülés is szerepet játszhat. Vagy ilyen voltál világéletedben.

2019. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

A 13 bejegyzèsedet letagadod?

Ès most jősz majd a magyarázkodással,mindha a húsz èv egyebütt született volna.

Ismerjük az ilyen hahotás egyèneket,ès mèg milessz ha öregedsz,az orrodat sem fogod tudni megtorolni.

2019. ápr. 29. 12:08
 23/31 anonim ***** válasza:

Hogy te mekkora buta vagy, amit pedig hozzáfűztél, az még aljas is.

Fórumok fogalmával sem vagy tisztában?


Mint régen volt a terminal.hu, vagy a forum.hwsw.hu és még lehetne sorolni a ma is működő fórumokat.


Ebből a sorból a Gyakori Kérdések még ki is lóg, mert ezt nem tartják fórumnak / vitafórumnak még az üzemeltetők sem.

"Fórumszerű valami", de nem a szó hagyományos értelmében.

Az eredeti elképzelés szerint ez csak egy olyan kérdezz-felelek, ahol egy kérdésre sokan felelhetnek, de a válaszolók egymással lehetőleg ne kommunikáljanak, ne vitatkozzanak.

Akinek nem tetszik egy válasz, az csak minősítéssel jelezze, de ez le is van itt írva, csak nem olvastad el.

Hogy ezt nem mindig lehet betartani, az más kérdés, de konkrétan ez nem is egy fórum.

Ekkora sötétet, még ilyen magyaráz nekem...

2019. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem tűnt volna fel: nem véletlen, hogy itt nincs olyan közvetlen link sem, amire rá lehetne kattintani, ha valaki egy válaszra szeretne reagálni.
2019. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Mondtam,hogy kimagyarázod,a 20 èv az 20 èv nálam ès ha egy ha tíz fórumon vettèl rèszt is.

Csak nincs húsz èved sem egy forumon sem tízen,de ha mègis sajnálom azokat amelyekhez hozzaszoltál,mert a hazugságnál,gőgnèl,semmittudásnál,arogánciánál egyebet nem kaptak.

Unalmas persona vagy,itason összehazudod azt a rengeteg fórumot amit állitasz,hogy rèszt veszel rajta,amit a gyakorlatod ès te is tagadsz,csak elmèletben van neked,amit melldöngetèsre használsz.

Ez a helyzet gagyi szaki.


Belekeveredtèl a korpába,ha nemvigyázol a disznók megtesznek.

2019. ápr. 29. 14:31
 26/31 anonim ***** válasza:

csak olvasok itt....

tudod, kérdező, a normális ember megköszöni, ha kijavítják, pláne olyanban, amihez segítséget kért.

2019. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

# 25

Te tényleg nem vagy normális. Időszámításunk szerint Windows 98-ban raktam össze az első számítógépem.

Hamarosan felcsatlakoztam az Internetre és azóta leggyakrabban fórumozgatok általában.

Ez kb. 20 év fórumozás.

Ha te ezt nem bírod értelmezni, sőt olyan rosszindulatúan forgatod ki, hogy az már ámulatba ejtő, az csak téged minősít.

Sejtheted, ennyi idő alatt hány hülyét láttam, azon sem csodálkozom már, hogy mindig vannak újabb és újabb variációk.

Végére kiderül, hogy te tényleg tudsz valamit, mint kiemelkedő példánya a hülyéknek.

2019. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

26.Negondold,hogy az arogáns viselkedèst megköszönöm.

Mindhogy azt sem,hogy egykövet akarsz fújni azzal,aki büszkèlkedik egy ègő becsavarással.

Hol olvastad itt a feleletben azt a segítő intelligens vállaszt a szóban forgó szemèlytől,ami a válasz nivoját is emelnè?

2019. ápr. 29. 20:19
 29/31 anonim válasza:

Örülünk,hogy ez a villamos kalandor befogta a pofáját.

Csak olyan válaszoljon akiben èrettsèg is van,az emberek között.

2019. ápr. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kiről beszél az előző, de én már feladtam, illetve mindent leírtam, amit a józan ész diktált.

Ez egy beteg vénember lehet, akinek már pusztul lefelé az agya. Nem ért meg semmit, de azt alattomosan forgatja ki.

2019. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!