Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Teljesen új vezeték nélküli...

Teljesen új vezeték nélküli egér miért nem működik?

Figyelt kérdés
Ma vásároltam egy ewent EW3228 márkájú vezeték nélküli egeret, melyhez gyárilag járt 2db AAA elem. Ezeket használva bekapcsoltam bedugtam a laptopomba az usp sticket. De semmilyen funkciója nem működött. A window 10 felismerte és elvileg csatlakoztatta is, azt írta használatra kész. Semmilyen drivert nem találok hozzá, a csomagoláson/ban semmilyen beüzemelési utasitás nincs. A laptop nem egy olcsó darab nem hiszem hogy azzal lenne gond. Mind a 3 usb porttal kipróbáltam, és semmi. Egyértelmű volt hogy gagyi lesz 5 ezer forintért, de gondoltam legalább működni fog. Abban kérnék segítséget, hogy nem e én rontok el valamit. Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. máj. 9. 21:23
1 2
 1/11 repulo ***** válasza:

A tapipadot kikapcsoltad?

[link]

2019. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Világít? Mert én elfelejtettem a miniatűr, alig látható on-off gombbal bekapcsolni.
2019. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Össze kell párosítani a vevőt a rágcsálóval egy netről leszedhető szoftverrel. A legtöbb típushoz van ilyen.
2019. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen világit, természetesen bekapcsoltam. A touchpadet meg semmilyen módszerrel nem engedi letiltani. De amúgy is működnie kéne együtt mert vezetékes egérrel működik.
2019. máj. 9. 21:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából keresem de a gyártó honlapkán nincs ilyen és csomagoláson sincs qr kód vagy link semmi
2019. máj. 9. 21:53
 6/11 repulo ***** válasza:
Okos tv-n ki tudod próbálni az egeret.
2019. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs okos tv-m, és jelenleg nagyon más sem amivel ki tudnám probáni
2019. máj. 9. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél bele új elemet amit lehet tölteni mert lehet hogy már lemerült az állásban az elemek, illetve szoktak egy szigetelö müanyag csíkot az elem és az érintkező felület közé rakni.
2019. máj. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bagatell dolog, de én találkozom olyan ügyfelekkel, akik egy elemet sem tudnak jó irányba betenni.

Esetleg ellenőrizni, hogy a pozitív vége tényleg hozzáér, vagy felfekszik, nem is ér be rendesen, ahová kellene.

2019. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Minden félreértés elkerülése végett nem vagyok technikai analfabéta. Mint mondtam az érzékelő világít es ez nyilván nem lehetséges ha nem polaritáshelyesen raktam be az elemeket. Es igen vettem bele uj elemet nem gagyi márkájút. Másik gépen is ki lett próbálva.teljesen ugy viselkedik az optikai laser mint ahogy kell neki. Csak nem kommunikál a vevő egységgel.
2019. máj. 10. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!