Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Teljesen új vezeték nélküli...

Teljesen új vezeték nélküli egér miért nem működik?

Figyelt kérdés
Ma vásároltam egy ewent EW3228 márkájú vezeték nélküli egeret, melyhez gyárilag járt 2db AAA elem. Ezeket használva bekapcsoltam bedugtam a laptopomba az usp sticket. De semmilyen funkciója nem működött. A window 10 felismerte és elvileg csatlakoztatta is, azt írta használatra kész. Semmilyen drivert nem találok hozzá, a csomagoláson/ban semmilyen beüzemelési utasitás nincs. A laptop nem egy olcsó darab nem hiszem hogy azzal lenne gond. Mind a 3 usb porttal kipróbáltam, és semmi. Egyértelmű volt hogy gagyi lesz 5 ezer forintért, de gondoltam legalább működni fog. Abban kérnék segítséget, hogy nem e én rontok el valamit. Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. máj. 9. 21:23
1 2
 11/11 anonim válasza:
MIvel a Windows 10 egy nagy rakás szar, ami jobb estben elbassza a driverjeidet, az lesz a ludas. szedd le az egér driverjét, indítsd újra a gépet. Újra fel fogja telepíteni a drivert, és akkor hátha jó lesz. Ha nem megy, akkor Driver Boosterrel nézd át ;)
2019. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!