Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem indul a laptopom, mi...

Nem indul a laptopom, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy kb. 5-6 éves Toshibát használok, ami eddig kisebb-nagyobb bökkenőkkel elég jól működött. Tegnaptól nem tudom bekapcsolni, próbáltam töltővel, anélkül is. Ha megnyomom a bekapcsológombot, kivilágít jelezve, hogy valamilyen szinten még működik és be lett kapcsolva, viszont a képernyő fekete és a gép teljesen csendes, mintha ugyanúgy ki lenne kapcsolva, tehát nem dolgozik benne semmi. Veletek történt már ilyen? Ez mitől lehet? Valószínűleg el fogom vinni egy szakértőhöz, csak előbb inkább biztosra megyek, nem én vagyok-e a hülye.

2019. máj. 21. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, igaz nem Toshibával. De amúgy az alaplap ment tönkre benne.
2019. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lenovo-val így jártam.

Alaplap kuka

2019. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy alaplap. Lehet, hogy nem hűt eléggé, mert bepiszkolódott, beporosodott a ventillátor. Itt csak tippeket kapsz, biztosra a szerviz adhat választ.
2019. máj. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!