Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha egy szobát csak infrapanell...

Ha egy szobát csak infrapanellel fűtenek, nem használja el túlzottan a levegő oxigénjét a fűtés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a hő égés útján keletkezik, amihez viszont oxigén kell. Ezt az oxigént a szoba levegőjéből veszi.
2019. máj. 23. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mit értesz infrapanel alatt?

Mert amit az emberek többsége gondol a szót meglátva, az villannyal megy, nem fogyaszt oxigént.

2019. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy a vízbül veszi ki. A zokszigént.
2019. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem használja a zoxigent
2019. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, ezért nevezik sokan égőnek az izzót vagy LED-lámpát is, a fizikai butaság miatt.

Mert régen égtek a lámpák (petróleumlámpa, gázlámpa, vagy ma is a gázégő, gázkazán stb.), ezért maradt a köztudatban az "égő".

Hőt fejleszt a mobiltelefon és még sok minden, az is oxigént fogyaszt?

A vízkeringető radiátor is oxigénen él?

Padlófűtés?

TV, számítógép?

Hány éves gyerek kérdezi ezt?

2019. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az oxigén elfogyása késleltetve jelentkezik, mert amikor meglátod a villanyszámlát, akkor rendesen fogod kapkodni a levegőt :)
2019. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És, hány éves válaszolt?

Nade, itt nem kevés hőről van ám szó. Nem ragaszkodom ahhoz, hogy fogyaszt oxigént - csak biztos sem voltam abban, hogy nem.

2019. máj. 23. 17:38
 7/11 A kérdező kommentje:
A radiátort ügyesen idekeverted - az más tészta (keresd a kazánt...)
2019. máj. 23. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Na jó, te írtál gyerekes butaságot és még nálam keresed a hibát?

Képzeld, létezik elektromos kazán is.

De te ebből nem jöhetsz ki jól szerintem, ha velem piszkálódsz, fizika területén.

Már abból kiindulva, hogy mekkora sötétségről árulkodó dolgot írtál, amit minden általános iskolásnak tudni illene.

2019. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarod tudni, hány éves válaszolt. Az első vagyok, és maradjunk annyiban, hogy kb. az apádnak is apja lehetnék. Mik vannak, vén hülye, de csak megtanulta használni az internetet...
2019. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs nagy jelentősége, de radiátort írtál...
2019. máj. 24. 05:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!