Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE TTK valamely szakára...

ELTE TTK valamely szakára szeretnék jelentkezni. Kaphatnék majd olyan szobát a kollégiumon, amiben egyedül vagyok? És mondjuk olyan emeleten ahová el tudok jutni lifttel? Van ilyesmi lehetőség?

Figyelt kérdés
Az kollégiumok oldalán annyit találtam hogy összesen két db egyágyas szoba van.. Asperger szindrómás vagyok és problémáim vannak a szívemmel.
2018. aug. 10. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Írni kell majd az adott kollégium vezetőjének. Nálunk egy vak lány van egyedül egy két ágyas szobában, mivel van vakvezető kutyája.
2018. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Csak ezek a szobák kb annyiba kerülnek hogy annyiból albérletet veszel ki.
2018. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, én csak a saját kolimról tudok nyilatkozni. Valóban 1-2 egyágyas szoba van szintenként, de azokat tipikusan a külföldi vendéghallgatóknak adják-- vagy a HÖK-ösök foglalják maguknak stipi-stopi alapon, mert hát ők csinálják a szobabeosztást. Ami a másik dolog, hogy átlagosan háromszoros túljelentkezés van sajnos az összes ELTE koliban, szóval akár meg lehet próbálkozni a betegségre hivatkozni, de szerintem nem fogja őket érdekelni. Mert ha neked adnak egy kétfős szobát, akkor valaki kiesik, és így is baromi sok jelentkező van... egyszemélyes szobát kapni pedig a fent leírtak miatt kb esélytelen sajnos.
2018. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérni kell
2018. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!