Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A modellügynökségeknél kb....

A modellügynökségeknél kb. mennyi pénzért lehet modellt, , bérelni" művészi fotózásra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tisztában ennek a folyamatnak a menetével. Ha valaki ismer olyan netes forrást, ahol ennek utána tudnék olvasni vagy ha van itt ebben tapasztalt ember, akkor megköszönném a segítséget.


Nemrég kezdtem el portrékat fotózni és előbb-utóbb szeretnék profi modellekkel is dolgozni.


A fotózás célja nálam kifejezetten művészeti.



2020. jan. 15. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit portréztál eddig?
2020. jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Előre eltervezettből nem sokat. Nyilván az utazások közbeni kattingatásból sok volt.


A lényeg, hogy nem most akarom a modelles dolgot elkezdeni, csak ha majd később, ha már belejöttem, akkor tudjam előre, hogy mit kell csinálni.

2020. jan. 15. 16:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

bármennyire meglepő is, azt kell tenned, hogy meg keresel egy ügynökséget és ők elmondják a saját áraikat, meg a saját procedúrájukat.

például először valószínűleg szerződést kell kötnöd az ügynökséggel, akár bizonyítandó kell nekik, hogy megfelelő szakmai szinten vagy. bizonyos ügynökségek esélyes h nem üzletelnek akárkivel, míg mások nem ennyire válogatósak. ugyanígy az áraik is nagy mértékben eltérhetnek. amiről ők maguk tudnak tájékiztatást adni - valószínűleg a weboldalukon meg is teszik amúgy...

2020. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!