Ha a videokamera akksija feltöltés után benne marad a töltőben úgy, hogy ki van húzva a hálózatból, akkor kisül/lemerül az akksi?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

én gyölös vagyok és nem merem sosem bennehagyni, mert mi van ha zárlat lesz és leég a ház????

de néha azért bennefelejtem és nem nem merült le sosem. és a ház sem égett le.

valamennyit biztos merül, mert a töltőáramkörrel kontaktban van az akksi, de szerintem hetek, vagy talán hónapok kellenének ahhoz, hogy lemerítse.

2020. jan. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zárlat biztosan nem lesz, legfeljebb minimális kisülés, ami talán hónapok alatt sem szívja le.

Vagy még annyi sem, konstrukciófüggő. Elektronikailag ezt nem probléma megoldani, hogy csak egy irányba folyjon az áram. Most itt nem is csak az egyszerű diódára gondolok (az sem alkalmas minden esetben), de vannak további lehetőségek is.

2020. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!