Hol érdemes fotókönyvet készíttetni?

Figyelt kérdés
Néztem a cewe oldalán. 88 kép kerülne a könyvbe. 28 ezer forintból jön ki a legolcsóbb papírfajtával az XL méretű könyv. Ez reális? Hol készítik azok az emberek a fotókönyveiket amiket később eladnak mondjuk? Vagy mennyibe kerül pl az év természetfotói könyv elkészítése? Az se kerül ilyen sokba közel se és van rajta haszon gondolom tehát jóval olcsóbbnak kell, hogy legyen. Ti csináltatok már ilyet? Ha igen hol?
2020. febr. 28. 22:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként van olyan hely, ahová személyesen oda lehet menni, és helyben segítenek összerakni a könyvet? Mert hatalmas a fotópapír választék, el se tudom dönteni, milyet akarnék.
2020. febr. 28. 22:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mimdegy, hogy egy könyv kell, vagy 10.000. A nyomda más technológiával dolgozik, mint a cewe, így ők nagy tételben olcsóbban tudnak dolgozni,de szóba se állnának veled 1 példányért. A cewe nagyon szépeket nyom.
2020. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer elmentem a cewehez és megmutatták, hogy melyik papír meg méret milyen.
2020. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja értem. Tehát itt a probléma az, hogy én mondjuk max 20 30 példányt készítenék max ugye? Amire nincs kedvezmény. Tehát, hogyha magamnak készítek ilyet, akkor tényleg ezen a 20-30ezres darabáron kell hogy gondolkodjak?
2020. febr. 29. 00:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó, anyám.


#2 jól mondja, nem mindegy, hogy mekkora példányszámban gondolkodsz. Adott esetben vannak támogatói is a könyveknek vagy a projekteknek, amelyek könyvben végződnek. De ha maradunk az Év természetfotói könyvnél, boltokban is terjesztik + van olyan ismert, hogy az emberek tudatosan keressék. Gipsz Jakab képeire a kutya se kíváncsi, nemhogy még fizessen is értük.


Na ehhez képest a Cewe és társai arra rendezkedtek be, hogy 1-2 könyvet készítsenek. Nem eladásra, ajándékba. És igen, annak kb. még reális is az ára.


Érdemes lenne helyben tájékozódni, hogy van-e olyan nyomda, aki ezt jó minőségben megcsinálná neked, illetve valaki, aki a nyomdai előkészítést / szerkesztést vállalja (értelemszerűen ez az árat is megdobja).

2020. febr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi.
2020. márc. 1. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!