Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Tudok tárgyra biztosítást,...

Tudok tárgyra biztosítást, vagy garanciát kötni cégen keresztül?

Figyelt kérdés
Egy cégnél elhelyezkedtem mint adminisztrátori és fotós pozícióba, van egy canon 5Div gépem meg egy 1.4es canon obim, és ezekre a cég tudna garanciát vagy biztosítást fizetni, viszont nekem kéne ennek utána nézni..gondoltam ahol vettem a gépet média marktba beviszem majd, viszont az objektívet már nem is tudom honnan vettem online..

#biztosítás #Canon #teljeskörűGarancia
2020. márc. 6. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem számít sztem. A casco-nál se kérdezik meg melyik kereskedésből vetted az autót. Ahol vetted meg utólag nem köthetsz semmire biztosítást, csak a vételkor, én úgy tudom, de nem biztos.
2020. márc. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

utólag max a gyártónál kérhetsz plusz garanciát.


de sokkal egyszerűbb ha elmész egy biztosítóhoz és kötsz biztosítást - mindenre adnak!

például:

[link]

[link]

2020. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!