Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi a véleményetek a biztosítás...

Mi a véleményetek a biztosítási alkusz oldalakról? Valaki kötött ezeken keresztül kötelező biztosítást? Ha kötött akkor valóban annyit fizetett mint amit kiszámolt az adott oldalon?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert némelyik alkusznál olcsóbban jön ki mintha az adott biztosító honlapján kötném meg.
2011. nov. 3. 19:11
 1/7 anonim válasza:
Szia! Tavaly a Netrisk közreműködésével kötöttem biztosítást és annyi volt a díj mint amit kiszámoltak.
2011. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,én kötöttem már nem is egyszer,igaz mindig ugyanott-és még eddig sosem volt vele gond,mindig annyit fizettem,amennyit ott számoltak. De ők ki is nyomtatnak arról egy papírt,amit ott kalkulálnak neked, azt viheted gondolom a biztosítóhoz, ha mégis gond lenne.
2011. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
Én is így kötöttem tavaly, és nem ért semmilyen meglepetés.
2011. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kiszámoltam netes alkusz oldalon, aztán valós, élő emberi alkusznál kötöttem meg. Az ok egyszerű: jobb összeköttetéseik vannak, ha bármi van, nekik egy telefon és már el is van intézve. Illetve ha már lehet abból a bizonyos jutalék tortából hadd részesüljenek már mások is, ne megint csak 2-3 nagy cég...
2011. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is tavaly kötöttem meg és semmi probléma nem volt sőt volt egy két kérdésem és a megadott számot felhívtam és nagyon segítőkészek voltak.Idén is neten köttetem meg mert sokkal egyszerűbb és semmivel se rosszabb mintha személyesen kötném meg.
2011. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én az Unionnál kötöttem tavaly mert ott olcsóbb volt mint az alkuszokál. Viszont az egyik alkusznál(pba.hu)3000 forinttal kevesebbre jön ki az éves díj mint az Unionnál.Vagyis ha az alkuszon keresztül kötöm újra az Uniont. Ez lehetséges hogy ennyivel olcsóbb legyen alkuszon keresztül?
2011. nov. 3. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Évek óta így kötöm, sosem volt probléma.
2011. nov. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!