Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A fedélzeti kamerám két fájlt...

A fedélzeti kamerám két fájlt rögzít egyszerre, ezzel pocsékolja a tárhelyet, van rá megoldás vagy ez ilyen?

Figyelt kérdés

YI dashcam. ( [link]


Hozzá kapott 16gb kártyát használom, ment egyszer 1080/60 fps-be ( ami miatt vettem ezt a kamerát ) és ment valami kaputelefon minőségbe, ezért csak 1 órát tudok vele menteni, nem mint ha baj lenne mert ha van valami esemény akkor azt azonnal mentem, de nem lenne rossz ha ezt meg tudnám csinálni.

Ment a Move mappába és a rosszabb minőséget a Move-s mappába , hiába törlöm ki gépen, ismét csinál magának két mappát.


Tehát kétszer veszi fel ugyan azt, remélem érthetően írtam le a problémám.


2020. máj. 7. 15:31
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocs, rossz a link. Javítom, mert nem szeretném ha törölve lenne a kérdésem.


[link]

2020. máj. 7. 15:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Rákerestem, eddig mindenhol azt írták, hogy nem lehet kikapcsolni, kb az egyetlen megoldás az az, hogy egy régebbi firmwaret raksz rá, amiben nincs benne ez a funkció, viszont egyrészt macerás, másrészt értelemszerűen az összes új funkciót/javítást bukod, ami a régi firmware után jött ki.
2020. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit jelent, most állítottam be Karácsony óta a wi-fit és csodálkozok, hogy " ilyen létezik" meg azt próbáltam, hogy távol a kocsitól látom e, szóval nem piszkálok bele. Nem szeretnék belőle papírnehezéket, nagyon olcsó és jó minőségű kamera mely még a meleget is bírja és írja képernyőkímélő módba a időt és, hogy hány percet vezettem, mennyi vészfékezésem volt. És csak 17 ezer volt. Mindig megsimogatom, hogy milyen jó kis technika.
2020. máj. 7. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél bele egy nagyobb sd kártyát, 4-5 000 ért kapsz 32 gigás class 10-eset.
2020. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!