Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ez mennyire megfelelő fényképe...

Ez mennyire megfelelő fényképezőgép kezdőknek?

Figyelt kérdés

Ùj lennék a fényképezés vilàgàban, és azt szeretném kérdezni, hogy ez mennyire megfelelő fényképezőgép egy kezdőknek. Igazából ùgy mindent szeretnék fotózni, kipróbálni, viszont amíg nem jövök rà a dolgokra nem szeretnék igazàn belefektetni.


[link]


Eddig erre a gépre gondoltam,màs ötleteket is szívesen meghallgatok.



#fényképezőgép #ajánlás #Fényképezés vilàgàban kezdő
2020. aug. 15. 21:18
 1/6 Stark2000 ***** válasza:
77%

[link]

[link]

[link]

[link]


Inkább Sony vonalon vagyok jártas, ezeket bátran merem ajánlani.

2020. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Ez egy belépő szintű bridge fényképező. Amivel szerintem nem sok mindent tudsz tanulni, és gyakorolni. Ha már manuális beállítások lennének benne, az nagy előrelépés lenne. Bár nem tudom, hogy mi a célod, hogy a fényképező beállításaid gyakorold, vagy a kompozíciót, illetve a pillanat leképzését. Ajánlom figyelmedbe Budai Petúr csatornáját, aki profi fotós, és sok hasznos tanácsot ad kezdőknek.

[link]

2020. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első válaszoló által linkelt gépek közül a sony alpha 5000 -et érdemes megvenni, canon objektívvel. Még ha nem is a legújabb változat, de ez már profi, félprofi gépnek látszik.
2020. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi vàlaszokat
2020. aug. 16. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen ársávban szeretnél vásárolni, bátran próbálkozz be használt termékekkel, rendekkel komolyabb dolgot vásárolhatsz mondjuk 70 ezerért (index.hu fotós adok veszek pl.). A garancia miatt nem kell aggódnod, ezekben a gépekben 1-2 dolog mehet csak tönkre, arra meg nem vonatkozik a gari.


Viszont ha megszereted a fotózást, egy tükrössel (az elején) elképzelhetetlen dolgokat érhetsz el, nem fog vissza a fejlődésben és ha szánsz még rá pénzt, később komolyabb objektíveket, vakut vásárolhatsz hozzá, sőt akár súdió lámpákkal is "összekapcsolhatod". 70 ezerből olyan használt gépet tudnék venni obival, amivel kisebb fizetős melókat lehet már vállalni.

2020. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

én már használtam ilyen gagyi bridge-et és lesújtó volt a véleményem.


Nem tudott többet a lumix kompaktomnál.

2020. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!