Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mennyit szoktak kérni portré...

Mennyit szoktak kérni portré fotózásért?

Figyelt kérdés
Árakat sehol se írnak

2020. szept. 30. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hívd fel, kérdezd meg. Vagy érdeklődj e-mailben.
2020. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Ahány fotós, annyi ár. Műfajtól, helyszíntől is függ. Tehát azzal jársz legjobban, ha kiválasztasz néhányat, akinek tetszik a munkája, és kérsz árajánlatot.

Egyébként én a legtöbb fotós weboldalán látok árakat különböző csomagokra. Lehet, hogy te pont kiszúrtad azt a néhányat, aki nem tüntette fel ezeket.

2020. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Tessék! Előre bocsátom,nem ismerem a hölgyet, random találtam az oldalt google-n. Beírtam, hogy fotózás árak, aztán rákattintottam.

[link]

2020. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
10 és 50 ezer között, attól függően mi van a csomagban. És dehogynem írnak árakat, én is nemrég voltam, és ár alapján választottam.
2020. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Én önéletrajz-fotózásért 23.000-et fizettem. Készült egy csomó kép, több méretben, színes-ff változatban.
2020. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon fotós függő, némelyik nagyon elvan szállva magától. 10 ezernél kezdődik és a határ a csillagos ég! :)
2020. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

10-70 ezer

De akár 100-150 is pehet

2020. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ. pl, hogy mi az, amit kérsz, ahhoz mennyi idő, eszköz és egyéb kell. meg persze, hogy mennyire jó a fotós a szakmájában és mennyi munkája van, mennyire kell az árral eladni a szolgáltatást, vagy már van egy kialakult ügyfél köre, jól megy az üzlet és nem az ár alapján döntik el, hogy akarnak-e vele dolgozni, hanem a minőség alapján.
2020. okt. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!