Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan működnek a térfigyelő...

Hogyan működnek a térfigyelő kamerák?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon a térfigyelő kamerákban, ezért segítségre szorulok. Mely kamera lenne a legjobb számomra?


Amire használnám: éjszaka a kocsit őrizni, elutazás esetén pedig figyelgetni a házat. Tehát valamennyire lásson jól a sötétben.


A legjobb választás az lenne, ha online is rá lehetne csatlakozni, és élőben nézni, de félek, hogy ez már költségesebb lenne.

Ha offline működik akkor meg sd kártya szab gondolom határt, olyan 8-10 óra anyaghoz elég egy 8gb vajon?


Nem 0-24ben használnám, csak a kétes időintervallumokban.


Felszerelhetősége és időtálló képessége nem számít, mert mindig beltérben lenne.


Előny lenne ha van akkumulátorra, de mindenképp lehessen tölteni ha hosszabb ideig akarnám használni. És ilyenkor ne az aksit töltse, mert akkor hamar kinyírnám.


Nem akarom h túl bonyolult legyen a használata, makacs infós vagyok és én szeretném használni.


Az ár a végső szempont, minél olcsóbb annál jobb, mivel az, hogy én megnézem a felvételét csak a kíváncsiságomat oltom és mást nem.


Előre is köszönöm!



2020. nov. 9. 13:25
 1/3 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Egy komplett megfigyelőrendszert lehet venni már 30 ezer forintért. Ezek általában tartalmaznak 2-4-8 kamerát és egy központi egységet, amelyet hálózatba tudsz kötni. Merevlemezzel működnek, amik akár több hónapnyi felvételt is tárolni tudnak. Ez nyilván ez házba jó ötlet, autóba nem működik.

A kisebb, akkumulátoros kamerákra én is kíváncsi vagyok.

2020. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mozgásérzékelős kell neked, az ugye kíméli a tárhelyet, csak akkor rögzít, ha kell. Éjjellátós ugye. Zsebbenyúlósabb, de akkor is IP kamera a jó, ami jelez, ha bekapcsol és rá tudsz nézni akárhonnét, hogy mi van, csak egy kóbor macska-e vagy baj van. Nem sokat érsz vele, hogy utólag vissza tudod nézni hogy rámoltak ki.
2020. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Felszerelhetősége és időtálló képessége nem számít, mert mindig beltérben lenne."


ebben az esetben egy régebbi, már nem használt telefon is megteszi... :)

2020. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!