Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen teleobjektívet érdemes...

Milyen teleobjektívet érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Főként állatok fotózására kellene. Szóval bőven kell a tele. Akár manuális objektív is jó lenne, mert a DSLR gépem igencsak nem erős az autofokuszban egy erdőben, mikor az előtér tele van fával,ágakkal. Elsősorban nem azokra a válaszokra lennék kíváncsi, mint már az oldalon jónéhányan megkapták (jópárszor jogosan), hogy: Nézzé' utánna neten te p*cs. Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Sokkal jobban előnyben részesítem a manuális objektíveket, mert nincs fél millió forintom egy modern obira.

2020. dec. 26. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

mentem éjszaka fotózni télen Fonyódon. 1 autó jött... csak 1! Az is rendőr volt. Persze le is kapcsoltak, hogy kivagyokmicsinálok éjjel 1-kor a bezárt lángososbódék között. Mondom fotózok. Erre mit csinál? Elővett a csomagtartóból egy albumot és elkezdte mutogatni a madaras képeit :DDDDDD Az éjszaka közepén a kocsi lámpájának fényében :D

1000mm-es valami régi full manuál telével nyomta fullframes gépen.

Olyan képei voltak, hogy csak ámultam bámultam.

Szóval jó az öreg kályhacső ha tudja kezelni a fotós!

Ha APSC-s géped van akkor elég 500-600mm végü lencse is.

a facebookon az avgeek csoportban van egy srác aki 150-600-as üveggel (azt nem tom, hogy Sigma, vagy Tamron...) lő repülőkre, tök jó képei vannak, nézz rá.

2020. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi.
2020. dec. 26. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!