Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik ingyenes alkalmazás a...

Melyik ingyenes alkalmazás a legjobb fényképezőgép wifi-s távvezérlésre?

Figyelt kérdés
Az alap Canon app egy kupac sz@r. Akad, nem tölt, lefagy. Valami altetnatívát keresek ingyen.

2021. jan. 4. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ohh, pedig azt akartam volna írni, hogy általában csak a gyári ami működik.


Akkor érdemes lenne utánanézni, hpgy nem-e a kamera a gond, van-e hozzá firmware update vagy bármi hasonló hiba előjött-e. Angol nyelv előnyben.

2021. jan. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amiket találtam azok mind fizetősek...

Sajnos a gyári appok sz..ok.

A Nikonos is az volt és az Olympusos is.

Nem is értem hogy ekkora gyártók miért nem adják ki az app fejlesztés egy olyan cégnek aki tud is appot fejleszteni. Csak leégetik magukat... a dizájn kb 30 évvel ezelőtti, a működés meg egy kalap sz.

2021. jan. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A rádiós távvezérlő nem ingyenes alternatíva de legalább 100 méterről müxik szemben a wifi 5 méterével.
2021. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!