Milyen fotós hátizsákot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Bele kellene férnie 2 gèpnek, 2 kisebb fix obinak, 2 nagy obinak és jó lenne ha a tripod is fel menne rá. Mindezt nem 100-150 ezerért :)


Nézegettem a Vanguardokat. Tapasztalat ezzel valakinél?


2021. febr. 2. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Vanguard Adaptort használok. Az elsőt '14-ben vettem, mert az addig használt nem vált be. Ezzel abszolút elégedett voltam, az én igényeimet tökéletesen kielégíti, 1 váz, 2-3 objektív, apróságok férnek el benne plusz fent van hely szendvicsnek, kesztyűnek, akárminek. Kisebb túrákhoz, kirándulásokhoz, kiruccanásokhoz használom. Öt év után sikerült tönkre tennem, széttéptem az egyik cipzárat.

Ezután kipróbáltam pár egyéb táskát ebben az árkategóriában, de minddel volt valami gondom. Hol a hozzáférhetőség, hol a kényelem, hol a méret, az átrendezhetőség vagy az anyagminőség hibádzott. Szóval végül ugyanezt vettem ismét.

Persze ezen kívül van még két másik (egy jóval kisebb meg egy sokkal nagyobb, egyik sem Vanguard), de én abszolút elégedett vagyok ezzel a modellel.

2021. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkorák azok a "2 nagy" lencsék. Én kb 10 éve kb 11 ezerért vettem az ebay-en Lowepro Mini Trekkert. Most, ahogy látom, nincs 20 alatt a brand new (szállítás ingyenes). Az évtized alatt, bárhogy néztem, nem láttam hibáját, ami arra utalt volna, hogy stikában varrta otthon Ming Bong mama. Rendszeresen egy 300/4, egy 200/2,8 és egy 135/2 szokott benne lenni, igaz, csak egy vázzal, de külön helyen volt még a napellenző, azaz némi kényelmetlenséggel elfért volna a második váz is. De elválasztókból a fele sem volt meg annak, amit bele pakoltam, viszont most áttértem egy nagyobbra, azt használtan vettem, abban is volt vagy hat kisebb táskából/zsákból származó elválasztó. Azt kár, hogy nem nagyon lehet rendesen kapni külön, mert szerintem soha senkinek nem elég, amit kap. Nekem úgy volt elég, hogy elnyűttem két olcsóbb hátizsákot (azok elszakadtak rendesen pár év alatt).
2021. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!