Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szeretnék egy fényképezőgépet...

Szeretnék egy fényképezőgépet vásárolni. Tudnátok nekem konkrét modellt ajánlani? Lentebb leírom, hogy mire is szeretném használni.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a természetet, kirándulni, utazni és ilyenkor rengeteg képet készítek (telefonnal). Az elmúlt pár napban sokat jártam az erdőben és szebbnél szebb kismadarakat láttam. Na itt jött a bibi, mivel legnagyobb sajnálatomra nem tudtam őket megörökíteni.


Tudnátok nekem ajánlani fényképezőgépet erre a célra? Illetve hozzá szükséges lencséket? Bocsánat, de nem igazán vagyok jártas ebben a témában, úgyhogy írjátok meg légyszi konkrétan, hogy milyen modellhez mit szükséges megvásárolni. Kb. 150 ezret számok rá, hisz ez csak hobbi. Ha picit több se gond. Nagyon szépen köszönöm előre is.



2021. febr. 9. 22:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm szépen neked is. Megnézem ezeket.
2021. febr. 10. 16:08
 12/18 A kérdező kommentje:
#5 Megnéztem. Nekem Huawei telóm van, azt nem támogatja.
2021. febr. 10. 16:11
 13/18 A kérdező kommentje:
#9 Nagyon szépen köszönöm. Szívesen veszek bármilyen tanácsot, ajánlást. Megnézem.
2021. febr. 10. 16:12
 14/18 A kérdező kommentje:
#9 Jól néz ki, 449€ most (amazonon). Megfontolom.
2021. febr. 10. 16:16
 15/18 anonim ***** válasza:

Egy szuper zoomos bridhe-et kell nézned ha nem vagy sok-sok lóvéval megáldva mert a madárfotózás 1 milla felett kezdődik.


De ezeket a zoomolt képeket azért nagyon nagyra nem lehet majd kinagyítani...

2021. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nade telefonhoz is van tele-előtét lencse. Lehet hogy az is elég lehet neked...


Ilyesmi de érdeklődj utána hogy melyiknek van elfogadható minősége mert a 6ezer forintos nem biztos hogy meg fog felelni


[link]

2021. febr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
#15-16 Köszönöm! 👍
2021. febr. 10. 17:31
 18/18 anonim ***** válasza:
Én egy eos 1100Dvel és egy első generációs 100-400mm L objektívvel fotóztam amikor elkezdtem ezt a hobbit. Aztán lecseréltem 70D-re a vázat. Ezt a kombót 6 - 7 évig használtam és nagyon megérte. Ezt a kombót most használtan olyan 300ezerből össze lehet dobni. Az objektívet és vázat is szoktam látni néha szóval beszerezhető felszerelés
2021. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!