Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » GoPro kamerával szeretnék...

GoPro kamerával szeretnék felvételeket készíteni két héten át, viszont nem tudok magammal laptopot is cipelni. Mi lehetne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

A hangsúly a tárhelyen van. Arra gondoltam, hogy vennék 1-2 terrás külső vinyót, viszont arra nem tudom közvetlenül rápakolni a fájlokat a kameráról. Találtam erre egy közvetítő készüléket YouTube-n, de az olyan drága (legalábbis amit én néztem), hogy ennyi erővel vehetnék két-három db 512Gb-s sd kártyát. (Darabját 30k-ért) Szerintetek hogyan jönnék ki gazdaságosabban?


A tárhely amire szükségem lenne a 2 hét alatt az olyan 2Tb lenne a kényelmes de 1Tb-tal már megoldható. Nagyon sokat fogok sétálni, elég kimerítő lesz így laptopot nem szívesen cipelnék magammal.



2021. máj. 1. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

" Arra gondoltam, hogy vennék 1-2 terrás külső vinyót, viszont arra nem tudom közvetlenül rápakolni a fájlokat a kameráról."

Okostelefon, OTG kábel, meg powerbank.

2021. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!