Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » GOPRO hero3 hibás felvételeket...

GOPRO hero3 hibás felvételeket készít, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdés adott, egésznap videóztam, 1 része tökéletesen elkészült, a következő videóknál is villogott, számolta hogy megy, de a fájlokat az sd kártyán sehol nem találom és a képek pedig hibásak,semmiféle javítóval nem lehet helyrehozni őket.

#SD kártya #GoPro #képhiba #error #incorrupted files
2014. jún. 9. 16:06
 1/1 anonim válasza:
szerintem a kartyad meghibasodott! Ez akkor szokott bekovetkeztetni ha vizbe kamerazol sokat! Nekem is volt ilyen bajom Go Pro Hero 3+ Balck Editionnal es ez volt a baj, hogy a kartya meghibasodott! Nekem es ez volt a baj es kicsereltem egy kicsitt draga de erre valo kartyat a Sandisktol vagy a goprotol! Nekem go pro van es egy feleve semmi bajom sincs vele es egy csomot filmeztem medenceben! A sandisk egy kicsit olcsobb azt meg nem probaltam ki de az is jo kell legyen! Elmesz egy elektronikus uzletbe es kersz erre valo kartyakat! En a netril rendeltem a go pro oldalrol!
2014. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!