Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » SOS! Hibás lenne az új fénykép...

SOS! Hibás lenne az új fényképezőgépem? (Canon EOS M50 MILC) Vissza kell vinnem, avagy sem?

Figyelt kérdés

Elmegy a keresője, feketévé változik, és olyankor lassan villogni kezd sárgászölden a "jelzőfény" oldalt a gépen. Pár másodperc után ezt csinálja, pedig nincs energiatakarékos módban. Amikor félig lenyomom az exponáló gombot, visszajön a kép. Illetve néha magától elmegy és visszajön. Amikor a nagy képernyőt használom, ott nem csinál ilyet.

Majdnem 220 ezer forint volt (ebből 18 ezer a garancia, illetve néhány ezer az USB-kábel.)


2021. jún. 11. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Kereső alatt a fenti, "belenézős" részt értem.
2021. jún. 11. 13:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza
2021. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Visszavittem, és kiderült, hogy semmi baja szerencsére. Van egy érzékelő beépítve, ami kikapcsolja a képet, ha eltávolodunk a szemünkkel tőle.
2021. jún. 11. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Akartam mondani, hogy ez a baj. Ha jól rémlik, ki lehet kapcsolni.

De célszerű pánik helyett elolvasni a használati útmutatót, sok hasznos dolog le van írva benne.

2021. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Még csak felületesen lapoztam fel a használati útmutatót, de alaposan is át fogom.
2021. jún. 11. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!