Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ingatlan fotózáshoz milyen...

Ingatlan fotózáshoz milyen objektívet ajánlotok Canon Mark 5D- géphez?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha beltér akkor nagylátót ls fényerőst
2021. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van egy Canon 35mm-de az nem elég nagylátószögű, olyan kellene amivel bent is és akár kint is tudok rendesen fotózni
2021. jún. 30. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
5D Mark mennyi? (csak kíváncsiság) Ingatlan, épületfotóhoz Tilt-Shift obit szokás használni. DE senki nem fog neked konkrétabban írni, mert nem írtad mennyi pénzed van rá, más gyártók is szóba jöhetnek-e, vagy csak Canon?
2021. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Tamron 15-30, Sigma 12-24, Canon 11-24, Canon 16-35mm

Beltérbe mindenképpen kell egy ultraszéles.

Kivül meg ha nem tudsz messze menni akkor szintén...

És kintre jó ha van egy hochstativ - bár kérdés miféle házakat fotózol, miért, mennyi a keret, stb.


Ha ingatlanos vagy akkor inkább vegyél egy iPhone 11 prot, azzal bőven jó képeket lehet fotózni kint-is, bent is. :D

2021. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát canon 5D IV, az az igazság, hogy olcsón szeretném most ezt megúszni, olyan 120 ezret költenék rá, nem kell hogy Canon legyen, csak legyen kompatibilis, és azért minőségben se legyen nagyon gagyera, de megyek majd a media markt-ba aztán körülnézek! Igen, van iphone sima 11, de a minőség nem a legjobb..
2021. júl. 2. 11:21
 6/11 anonim ***** válasza:
5D Mk IV-gyel egy ilyen egyszerű kérdést nem sikerült magadnak megoldani? Tudom, hogy nem a gép teszi a fotóst, de akkor is. Egy profi munkagéphez nehogymár probléma legyen objektívet választani.
2021. júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vegyél használtan obit! sokkal jobban megéri!
2021. júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, használtan akarok, csak külföldi, vissza nem válthatósban annyira nem bízok meg. 😀 De úgy oldom meg, hogy Canon 70D-hez veszek egy 10mm-s obit most erre van keret..
2021. júl. 2. 23:43
 9/11 anonim ***** válasza:

miért kell külföldről rendelni?

ott a markerplace, meg az index fóruma

[link]

ide írd fel milyen kell aztán személyesen átveszed, megnézed a cuccot.

rengeteg obit adtam-vettem az indexen, sosem volt gond

2021. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Index fotós fórumain én is sokat vettem, és néhányat eladtam, az egy elég okés hely.
2021. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!