Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mi számít street photographynak?

Mi számít street photographynak?

Figyelt kérdés
Bármilyen fotó ami utcán készült street photography? Ha lefotózok egy villamost, ami lényegében kitölti a kép egészét, az street photographynak minősül? Emellett a partial desaturation egy jó technika? Amikor csak néhány szín látható a képen, és a többi része a képnek fekete fehér.
2021. szept. 8. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Amikor embereket fotoznak az utcan, pl villamoson ulsz es valaki a pofadba hajol vagy csak allsz a megalloba es lefotoznak, en pl szemely szerint ruhellem... ertem en hogy kozterulet de akkor is...
2021. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát ahhoz, hogy street photography kategóriának minősüljön, kell embernek lennie rajta? Mert ezen vitatkozom egy másik fórumon, aminek fotók kritizálása a lényeg, hogy az hogy van egy villamos oldala a képen, nem street fotó, és az, hogy valami színes valami ff a képen, nem jó. Le vagyok hurrogva, hogy hülye vagyok. Na mindegy.
2021. szept. 8. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Az számít utcai fotónak, ami utcán készül.
2021. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem fontos, hogy ember is legyen rajta, ha sikerül elkapni és szépen megkomponálni két párzó galambot, az is jó:) Szerintem a lényege, hogy legyen rajta egy érdekes, megörökített pillanat, ne csak valami statikus dolog, mint egy letámasztott bicikli.
2021. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. szept. 8. 19:04
 6/6 Szirty ***** válasza:

"Bármilyen fotó ami utcán készült street photography?"


Nem.

Pl. ha az utcán lefényképezem a TAJ kártyámat az nem az.

2021. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!