Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ajánlanátok egy jó biztonsági...

Ajánlanátok egy jó biztonsági kamerát?

Figyelt kérdés
A kertes házamra szeretnék venni egy IP kamerát, max 25 ezer forinting. Tudom ennyiért nem kell csodát várni, viszont nincs is különösebben nagy érték a telken/házban, amely indokolná a komolyabb technikát. Elvárásom csak annyi, hogy: Képes legyen rögzíteni memóriakártyára, illetve el tudjam érni online a felvételt bárhol legyek a világon, és persze ne "potato camera" minőségű felvétele legyen. Amin jelenleg gondolkozom: TP-Link Tapo C310. Elég jó véleményeket olvastam róla árukeresőn. Kivéve: "Az árát emiatt nem éri meg, hiszen 21e "nagy" márkát 30fps -el lehet venni wifi-s és ugyan úgy fix ip kell vagy adnak egy cloud servert amihez nem kell fix ip (DynDNS)." Nem tudjátok melyik típusra gondolt az illető, mikor ezt írta? Még annyit hogy, ha jól tudom fix ip címem van (Vodafone) ha ez számít valamit. Előre is köszönöm a segítségeteket!

2021. szept. 15. 11:24
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:
79%

Nekem ilyenek vannak otthon. Ez nem fix, hanem forog is. FHD-nak mondott felbontás egész jó. Sötétben is lát, erős ledek is vannak rajta, így lámpaként is alkalmazható alkalmanként. Nekem úgy van beállítva, hogy ha mozgást észlel, akkor kezd rögzíteni videót, ha akarom értesítés is jön a mobilra, ha felvétel készül egyből és ez visszanézhető vagy az összes felvétel. Van hozzá alkalmazás, nem kell szórakozni DDNS beállítással stb. Bárhonnan elérhető a mobilról, ha van net. LAN kábellel is működik.

Viszont webes felületen nem lehet kapcsolódni, csak appon keresztül, (okostelefon, tablet. ) Ennyiért ezt ajánlanám.


[link]

2021. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Sajnos Aliexpress rendelés nálam kizárva. Viszont megpróbálom megkeresni az általad linkelt típust valamelyik hazai viszonteladónál. Annyit még hozzátennék, hogy utcafrontra nézne a kamera, így nem tudom mennyire fogja tolerálni az IR, az utcalámpák erős fényét este.
2021. szept. 15. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!