Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyiket fényképezőgépet...

Melyiket fényképezőgépet vegyem meg?

Figyelt kérdés

Segítségre lenne szükségem. Nem tudom eldönteni , hogy melyik fényképezőgép lenne a jobb. Tudnátok nekem segíteni? Ez lenne a két típus, amelyikeket kinéztem magamnak: 1, KODAK PixPro AZ252 2, Canon PowerShot SX420

Válaszokat előre is köszönöm!


2021. szept. 20. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy ennyire elnyomott és döntésképtelen vagy.


Ugye csak poén? Nem így van?


Tehát azt teszed, amit én, vagy bárki, ismeretlen, más egyed ír? Ne viccelj már...


Még ha esetleg értelmes kérdésként írtad volna ezt ki.


Mondjuk, vannak e tapasztalatok?

Ilyen, meg olyan célra melyik lehet a jobb?

Miket kell nézni egy gép választásakor?


Vagy bármi. Bár ezek is érdemtelen, gondolkodásképtelen kérdések, mivel ezek le vannak írva, millió helyen...

2021. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leginkább egyikért se adjál ki pénzt... vegyél használtan egy alap tükör nélkülit egy kitobjektívvel hidd el fényévekkel boldogabb leszel vele.
2021. szept. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!