Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Lehet sima iPhone 12-vel jó...

Lehet sima iPhone 12-vel jó ehhez hasonló, jó minőségű fényképet csinálni?

Figyelt kérdés

Autó témájú fényképeket szeretnék készíteni, sajnos nincs fényképezőgépem, így telefonommal kell helyettesítenem. Főleg most ősz témájú autós fotókat szeretnék készíteni.


Ehhez hasonlókat:


[link]


[link]


[link]


Ahhoz, hogy ilyen minőségű legyen egy kép, ahhoz valóban kell egy nagy obi és egy jó váz, vagy elég egy ilyen iPhone 12 és szerkeszteni kell csak?

TUDOM, hogy nagyon sok múlik azon, hogy ki van a kamera mögött, és TUDOM hogy egy profi fényképész tudna jobb képet csinálni telefonnal mint egy amatőr egy profi géppel… Hogyan tudnék én is hasonló minosegu képet készíteni telómmal?

Köszönöm szépen!



2021. okt. 28. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet ilyeneket csinálni az iPhone 12-vel is. Csomó app van amiben még csomóbb filter meg miegymás van amivel hasonló látványt lehet elérni.

Én el is adtam a MILC gépemet...

2021. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet
2021. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól írod: "TUDOD, hogy nagyon sok múlik azon, hogy ki van a kamera mögött, és TUDOD hogy egy profi fényképész tudna jobb képet csinálni telefonnal mint egy amatőr egy profi géppel"


Ebből egyértelműen következik a válasz a kérdésedre, hogy "Hogyan tudnék én is hasonló minosegu képet készíteni telómmal?"


A válasz: tanulj meg fényképezni!


Hol kezdd? Bevezetés a fotózásba 1. fejezet!

2021. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet. Én is eladtam a nikon gépemet.(milc)
2023. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!