Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez hogy működik az iPhone 12...

Ez hogy működik az iPhone 12 esetében?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy iphone 12-őt akkor hol és milyen töltőt kell hozzá venni? Illetve a telefon mellé jár ilyen átalakító amivel tudom használni a fülesemet vagy azt is külön kell megvenni?

2021. okt. 25. 13:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Ha van otthon töltőfej akkor abba való "Lájingos" alma kábelt kell venni a töltéshez és kész.


Ha USB-C -sakkor a csomagban lesz egy erre alkalmas kábel.


Bármelyik töltőfej jó. Túl gyors töltőt szerintem nem túl jó venni. Sima 5W -os a hosszú életű akkumlátor titka.

Töltőfejhez való kábelt kell megvenni.


Átalakítót a fej/fül hallgatóhoz nem adnak, azt is meg kell venni, ha olyat szeretnél használni sajna. vagy veszel BT fülest amerre terelni szeretnének...


Telefon mellé csak egy USB-C - "Lájning" kábel jár és szlussz.

Ja meg papirok (matrica, leírás), sim tű.

2021. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Úgy tudom, hogy töltőkábel jár hozzá, de töltőfej (amit a konnektorba dugsz) az nem, tehát külön kell megvenned amibe usb-c megy. Ha a fülesednek jack dugója van, akkor külön átalakítót kell venned.
2021. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
rohadjanak bele a balatonba
2021. okt. 25. 14:50
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
????
2021. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mint kiderült töltőkábelt adnak hozzá de töltőfejet nem. Azt mondták a youtube videóban hogy a töltőkábél Usb c végű lightning kábel. Ez mit jelent? Iphone 6S es töltőfejjel tudom használni?
2021. okt. 25. 14:57
 6/22 anonim ***** válasza:

Lájning :DDD jajj :DDDD


USB-C lightning kábel jár az iPhone 12-höz, semmi más nem.

A 6S töltőjébe (ami USB-A) ezt nem tudod bedugni sajnos.

Vagy veszel egy USB-A - USB-C átalakítót, vagy veszel egy USB-C töltőt. Ami így néz ki: [link]

Ez a gyári töltőt sok boltban meg tudod venni (220volt, alta, emag, edigita, mediamarkt, stb...) Érdemes megvenni, mert túl fogja élni a telefonodat bőven és minden más USB-C kábellel tölthető cuccodat is lehet vele tölteni. A 8000 forint környéki ára pedig nem drága. Egy másik hasonlóan minőségi töltő is kerül ennyibe, sőt még drágábba.

Még a Spigen töltőjeit tudom ajánlani, jó minőségüek, megbízhatóak: [link]

De a Belkin töltők is jók.


Füles:

Lightning - Jack átalakítóval tudod használni a fülesedet.

[link]

Ebből is van annyi féle mint csillag az égen.

[link]

2021. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

6s töltője úgy ahogy van jó hozzá.


Ha van egy ilyened nem értem mi ez a cigány kerék...

2021. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de hüle vagyok!! :D

A 6S töltője a 6S kábelével jó!

2021. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mivan? Na akkor összegezzük hogy mit értettem

Van egy iphone 6S-sem. Ehhez van egy töltőkábel meg egy fej. A iphone 12-höz jár egy töltőkábel. Ehhez a töltőkábelhez nem jó a 6S-hez járt töltőfej, venni kell egy másikat.

Illetve vennem kell Jack-lightning átalakítót hogy használjam a fülesem

2021. okt. 25. 16:22
 10/22 anonim ***** válasza:

iPhone 6 óta ugyan az a töltő csatlakozó a telefonon.

Ez csak az Ájfón faxsága hogy nem a mindenki által használt USB variánsokat használja, de legalább nem változott.

Az amkikor minden telefonhoz másik töltő kellett az 20 éve volt.


6s töltőfeje kábelestől ugyan úgy jó.

2021. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!