Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 vagy galaxy s21?

Iphone 12 vagy galaxy s21?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont venni, és erre a kettőre esett a választásom. A legfontosabb nekem, hogy a telefon sokáig megkapja a legújabb szoftver frissítéseket(minimum 4 év), sokáig stabil, és gyors maradjon, ne lassúljon be 1-2 múlva se. Ami a Samsung mellett szól, hogy 120hz-es a kijelzője, ami nekem nagyon tetszik, de az iphenok is gördülékenyek a jó optimalizálás miatt. A kamerás képességek egyáltalán nem érdekelnek, mivel nagyon ritkán fotózok. Még ami fontos, az az aksi idő. Minimum 6-8 órát bírjon ki a telefon. Egyébként a csúcskategóriás Androidos telefonok meddig kapnak most frissítést? Jelenleg egy Huawei p20 lite-om van,amin a legutolsó frissítés az android 9 volt. Bár ez egy középkategóriás telefon.

2021. okt. 25. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha a frissítés a legfontosabb, akkor iphone


Ha a test rész a hatóság és az android szabadsága, akkor a Samsung.

2021. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
*testreszabhatóság (Bocsi, nem figyeltem az autocorrect-re)
2021. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyikkel se jársz rosszul, a szoftver támogatásban az iPhone a győztes, de a csúcs Samsungok is biztos megkapják 3-4 évig a rendszer frissítést, a biztonsági frissítéseket meg még tovább.

Érdekes dolog ez amit már sok mindenkitől hallottam, hogy az IOS lekorlátoz az Android meg egyenlő a szabadsággal, de ez hülyeség.


Lassan két hónapja van meg az iPhone 13-am és egyáltalán nem érzem azt, hogy bármiben is korlátozva lennék az Androiddal szemben, mert igazából alapból az Android is zárt, annyi különbséggel, hogy nyitható és akkor lehet buherálni a rendszert, de szerintem az átlag user nem igazán foglalkozik ezzel.

2021. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Mindkettő nagyon jó telefon,attol fugg hogy ios vagy android párti vagy.Neked kell tudni ,hogy mik az igényeid.

Én az iphone-t javaslom.

2021. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 meszike91 ***** válasza:
Ez attól függ hogy android vagy ios kell e.
2021. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Használtam egy iphone 6-ot egy ideig, és az tetszett benne nagyon,hogy nincs annyi reklám, rajta mint androidon. De a 120hz-es kijelző nagyon tetszik. Bár az iphone 6-is elég gördülékenyül futott, ahhoz képest hogy hány éves telefon. Akinek van iphone 12-ője,annak nem hiányzik a 120hz-es kijelző? Elég gördülékenyül fut?
2021. okt. 25. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen fut.
2021. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzem korlátozottnak az IOS-t. Leszarom az icon pack-ot. Ellenben van nem egy dolog itt, amit Droidron hiányoltam
2021. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
120hz szerintem nem akkora dolog. Én mindenképpen Iphone-t venném.
2021. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!