Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fényképezőgépről milyen...

Fényképezőgépről milyen módokon lehet képeket importálni macbook prora?

Figyelt kérdés

Gondolom vezeték nélkül nem nagyon működne, így az usb-c portokra szűkülnek az opciók. Az egyetlen ötletem az usb c-s kártyaolvasó, vagy esetleg ha létezik kábel amivel közvetlenül össze lehet őket kötni, akkor az. Nincs ezzel tapasztalatom szóval az lenne a kérdésem mi a leghatékonyabb módszer erre?

Fényképezőgép vásárlása előtt állok, és annyi biztos hogy a 2017-es macbook próm szeretném a képek megszerkeszteni.

A segítő válaszokat előre is köszönöm.


2022. márc. 5. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én akármilyen gépre is kártyaolvasóval másolom át a képeket, szerintem az a leghatékonyabb módszer. Ráadásul annyira olcsó, hogy én még külön tartalékot is tartok a fényképezős táskában. Nem egyszer volt már, hogy kölcsön is kellett adnom, mert hirtelen kellett valakinek a terepen.
2022. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!