Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Esküvői fotózáson mi a dolga...

Esküvői fotózáson mi a dolga pontosan a fotósnak?

Figyelt kérdés

Pontosan mi(ke)t kell megörökítenie egy fotósnak esküvőn? Illetve mennyire kell magas minőségű gép hozzá, mi az elvárható minimum?

Csak azért kérdezem mert elkezdtem fotózással foglalkozni, és gondolkodtam hogy volt gimis osztálytársaimnak akik közül többen is idén már esküvőt tartanak felajánlanám hogy elmegyek ha igénylik (ingyen természetesen), de nem tudom mi lenne ott pontosan a dolgom illetve meddig illik maradni, ilyesmi, meg hogy elég-e hozzá a gépem.



2022. máj. 1. 00:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
3-as vagyok: akit tudok, hogy oktat esküvői fotózást az a bella rose photography.
2022. máj. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a legfontosabb tanácsom az, hogy soha, semmilyen körülmények között ne törölj képet. Mindig utólag válogasd ki, de akkor is utómunkánál csillagozva, ne pedig törléses módszerrel.
2022. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki végigpirosozta a válaszokat annak csipje be a fitymáját a tükörreflex! Ez legyen a legnagyobb örömöd az életben te szerencsétlen magányos, büdös tróger! Megjött a családi és fel tudtad tölteni a villanyórát, aztán jöttél igazságot osztani? Gratulálok te nyomorék!
2022. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!