Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Átkozott telefon a mai fotózás...

Átkozott telefon a mai fotózásomból egy darabot nem mentett el, miért?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok a gyerekek voltak fotózva, eddig sérült fájlként hozta, most már teljesen eltűnt. Ne vegyetek Lumiát, így még nem b....tak ki velem soha. PFffff
2017. okt. 8. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Memóriakártyát mentette a képeket? Ha igen, lehetséges, hogy becsődölt a memóriakártya. Ilyenkor csak a kártya csere segít...
2017. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

*Memóriakártyára

(Autó szó korrekció...)

2017. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
SD-kártya az alapértelmezett, a férjem most próbálja menteni a menthető, de nekünk meg elveszett az SD-olvasó. Lehet, az volt a baj, hogy megnyomtam a "footage"-t, amiért behozta a fájlok, de nem tudta olvasni. És az lekapja a képeket? Többet sem fotózok ezzel, most csak 1 könyvtári játszadozás volt, de lehet fontosabb esemény is. Most már kezdek beletörődni, lehet, jobb is, mert pl. egy ballagáson nem kezdek ezzel bohóckodni....
2017. okt. 8. 16:58
 4/7 Ttibo ***** válasza:
100%

Semmi köze a rossz sd kártyádnak a telefonhoz. Mondjuk abban igazad van, hogy nem sok szart érnek a lumiák.


Egyébként meg menthetők az adatok még a gyors formázott kártyáról is.

2017. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már késő, az ember berágott és formattálja az SD-t. Az SD is járt vele, szar egy készülék. Gyűlöltem a Droidot, örültem, hogy megszabadultam tőle, erre most meg a Windowst nem fejlesztik....
2017. okt. 8. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Pedig nem rossz a droid, annak idején volt nekem is Lumiám, csinált érdekes dolgokat, nem hallottam,hogy mellettem csörög, pedig le se volt némítva, reggel elfelejtett ébreszteni,hiába volt beállítva. Előtte symbian-os telóm volt, nokiák, azokkal nem volt gondom. Most droid van, még ezzel sincs gondom egyelőre.
2017. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben ő megtalálta az okát, sikeresen zároltam az SD-t és nem is mentődtek rá dolgok, amiket addig is láttam,csak a kameraalkalmazás "adatbázisa", természetesen megnyitni nem tudtam.
2017. okt. 8. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!