Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Fotó-videó - tényleg igaz a...

Fotó-videó - tényleg igaz a dolog, hogy a használt camerák ára megy felfelé, mert újat szinte nem is lehet venni?

Figyelt kérdés

Én azt hallottam h esetleg novemberre ígérnek, ha most rendel valaki, de azt is árgarancia nélkül, mert ebbena helyzetben senki se tudja, hol áll meg az infláció.

Ss ahogy látom, iszonyú nagy mozgás volt a kamerák piacán, újban is, használtban is.


Mit gondoltok? érdeme smost utolsó pillanatban még beuházni, ami elérhető még, mert tényleg tovább fog emelkedni minden és elég durván vagy ez csak átmeneti probléma?



2022. máj. 12. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ez most minden elektronikus cuccra igaz. De mi az a “camera”? Magyarul nem sikerült leírni?
2022. máj. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Felmentek a használtak árai (is) ez tény. Az én fényképezőgépem (váz) amit vettem használtan Panasonic került pár éve 45 ezerbe. Most ugyanaz a modell 65-ért kering a neten, külföldi oldalakon. És csak a váz.


Most a Canon-nál van pénzvisszatérítési akció.

2022. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

pénzvisszatérítési akció ?? az milyen?


én is ezt hallom amúgy h már a használt cuccok kerülnek az újak árába merthogy új egyszerűen nincs nagyon sok modellből.

és akkor így merül fel a kérdés, h esetleg tléyleg ott tartanánk, h érdemes akár új áron is megvenni gyorsan a használtat (jó állapotút nyilváűn), mert aztán az se lesz, az új meg majd dupla áron fél év múlva? jó kérdés ... mindenesetre nem kevesen így tettek.

2022. máj. 12. 11:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Le leszek pontozva, de én innen vettem a vázamat: mpb.com (van EU raktárjuk, nem kell vámot, áfát fizetni pluszban), de jelenleg - ha nem is sok - van néhány eladó gép a kamerastore.com (finnországi) oldalon is. Előbbinél kicsit több a szállítás, de nem trükköznek, meg tényleg azt kapod amit veszel, és ők legalább átnézik mit adnak el...


Az MPB-n rengeteg van régebbi-újabb is.

2022. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

miért lennél lepontozva? jó az ...

csak néztem, amit én akarok, az nincs. de az országban sincs, csak ebayen (a 220V mutat 1 db-ot, de állítólag az már foglalózva van).


hát ha arra gondolok h novemberig aztán nem lesz, akkor lehet h megéri némileg használtan is az új áron, a frász tudja.

2022. máj. 12. 11:54
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Milyen gépre gondoltál ha nem titok egyébként?
2022. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy milyen gépet keresel.
2022. máj. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nálunk horror árak vannak, téányleg azt látom h új árakon mennek a hazsnálét gépek. Ebayen meg lehet rizikózni egy kameravásárlást vajon?


hogy milyen gép?

pl ami most kellene: Sony A7sIV és Sony FDR-AX700

2022. máj. 13. 09:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egyáltalán ebből S verzió...? Csak R és C amit árulnak, akárhol is nézve... de ha ilyen új gépre gondolsz, ebből 100% hogy nem fogsz kapni használtat, miért adná el bárki is a pár hónapos gépét, garanciálisan?


Vedd meg újonnan. Szerintem közel 2 millió forintos összköltségnél már az a pár tízezres különbség fog a padlóhoz vágni... Egy hétvége alatt többet keresel velük... lévén nyilván munkaeszköznek lesznek véve?

2022. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9

túl sok afeltételéeztés és egyik se igaz rám.

csak félig munkaeszköz, de amiatt nem kellene ilyen minőség + igen, létezuik az S-verzió, ez való inkább videóra, az R-es fotóra + miért adná el bárki az új gépét:? kaőpsából van 4 ajánlatom, aki még garanciában, alig pár hónaposan akarja eladni és ennek ezer oka lehet (külföldre költözés, anyagi okok stb stb. és hiába csak 3 hónapos, azt látom, hogy amint kihozta valaki az üzletből, már nagyon nehéz 50% fölé menni. de persze ez baromira típusfüggő.

2022. máj. 19. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!