Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Hogyan lehetek akkreditált...

Hogyan lehetek akkreditált fotós autóversenyeken?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Járogatok fotózni autóversenyekre (főleg rally, de szivesen elmennék zárt pályás versenyekre is) hobbi szinten, de szívesen elkezdeném komolyabban is ezt a tevékenységet csak nem tudom hol és hogyan. Mindig látok más fotósokat mellényben a szalag másik oldalán és én is szeretnék ott lenni és nem a tömegben.



2022. jún. 26. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Adj be kérelmet a MNASZ-hez

4. pont

[link]

2022. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja. Ha nincs betelve nekik, akkor jó eséllyel meg tudsz egyezni. Viszont ha nem tudsz menni az összes versenyre akkor megpróbálhatod esetleg, hogy a konkrét versenyeket nevezed meg a kérelemben.

Esetleg érdeklődj a Hungaroringnél az office@hungaroring.hu címen. Néha adnak ők is akkreditációt szabadúszóknak bizonyos versenyekre.

2022. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja ami lemaradt, a Hungaroringes nyílt/pálya napokra illetve rallyn a szezon elején végbemenő tesztelésekre a legegyszerűbb szerezni. Így jó képekkel tudod bővíteni a portfóliód amit kérés esetén be tudsz mutatni.
2022. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 veterán vas ***** válasza:

Egy-egy jobb kanyarban szinte már egymástól nem tudnak jó képeket lóni, annyian vannak az akkreditált fotósok.

Emellett még késében is vagy, mert pl. a rally 1 bajnokság fele már lement.

2022. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"bővíteni a portfóliód amit kérés esetén be tudsz mutatni."

Ja ezt akartam még írni az 1-esben, csak elfelejtettem.... Nem árt ha van referencia.

2022. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

8. éve vagyok akkreditált fotós ralikon, az ég világon senki meg se nézte még a képeim, szóval a referencia teljesen felesleges igazából :D :D


Egy a lényeg a kedves MNASZ-nek: hogy kifizesd az akkreditáció díját. Nagyon sok ralifotós lett, szóval egy jó kis adóztatási lehetőséget látott a szövetség ebben, így fizethetsz azért, hogy dolgozhass. Üdv itthon!

2022. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 veterán vas ***** válasza:

#4 vagyok.

Úgy látom, #6-os igazolja a mondandómat.

Sajnos itt tartunk. :(

2022. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy nem, a helyzet egyenesen tartott ide. Sokan készítenek elfogadható képet digitális készülékkel, ahhoz képest, hogy régen volt egy fotoriportere egy neves lapnak (de a Filmszínházmuzsika fotósa nem járt autóversenyre, az Autó-motor fotósa meg a színházba), a magán-fényképezőgéptulajdonosok meg általában nagyon rossz képeket készítettek a fotoklubok egyes tagjai kivételével. Ésígytovább. A különböző válságoknál meg sokaknak jut eszébe, hogy ezzel keressenek pénzt, ez sem volt régen, mert mindenkinek volt valami elképzelése arról, hogy hová álljon be, péksegédnek vagy buszsofőrnek. És a képekkel kapcsolatosan meg nem nőtt az igényszint, ma is hatvan lájkot kap a sportlovas fotó, ha lemaradt a lovas feje, akkor is; ez is már azt jelenti, hogy nem érdemli meg az úri közönség a jobb képet. És ráadásul a képdömping még a maradék fogékonyságot is eltömte, mert ha az ember lát négyezer ralis/szénégetős/akármilyen képet, a négyezer-harmadikra már nem annyira kíváncsi. Olyan helyzet meg, hogy az ember olyant fényképezzen, amilyen még nem volt, olyan egyre kevesebb van, már gyakorlatilag minden volt, a halott kezébe fektetett, méhből kivágott magzattól kezdve (vagy reméljük, bezárólag.
2022. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 veterán vas ***** válasza:

Kérdező!

A legközelebbi rallyn beszélgess egy kicsit Dudás Endrével (Duen), Csatos Pistivel, Kollár Attival ,Peremickivel (PiriRC) vagy Anda Irénkével.

Ök bizonyára a valós helyzetet fogják elmondani, nem a babarózsaszín álmokat.

2022. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló, én mondjuk legfeljebb a Pirit ajánlanám beszélgetésre a felsoroltak közül. :D
2022. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!