Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen videó kamerát érdemes...

Milyen videó kamerát érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ami fontos:

-olcsó legyen (ne több százezer)

-1080p 30fps legyen minimum

-alap beállítások legyenek rajta (pl. fényekkel mindenféle szar stb.)

-objektív legyen hozzá, vagy rá lehessen rakni


Meg szeretném ismerni, egy ilyen kamera működését és kezelését, és nem egyből egy több százezres géppel szeretném kezdeni, hanem egy párezres szarral.

Mint látjátok, viszonylag amatőr vagyok, úgyhogy bocs, ha hülyeséget mondtam (vagy írtam).



2022. szept. 27. 19:04
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Egy ilyen például mennyire éri meg?

[link]

2022. szept. 27. 19:33
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

A linkelt darab egy kamerának álcázott marék fos, egy béna mobiltelefon kamera-képességeivel, jó esetben. Ipari hulladék.


Ha ismerkedni szeretnél a kamerakezeléssel, először is nézd meg, hogy van-e a telefonodban manuális videó mód, és kezdd azzal az ismerkedést. És nézzél YT tutorialokat a videótechnikáról.

2022. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
És akkor te mit ajánlanál?
2022. szept. 27. 19:55
 4/36 anonim ***** válasza:
Árban a következő már 77900 Ft, ez is egy alsó kategóriás telefon ára, szerinted mit lehet várni tőle? Tudtad, hogy kb. 15 éve fényképezőgéppel is lehet videókat csinálni? Nézz körül még itt is: [link]
2022. szept. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

És ez?

[link]

2022. szept. 28. 12:55
 6/36 anonim ***** válasza:

Nem tud 1080p-t, csak 720p-t. Az a gond, hogy kevés pénzed van, de sok elvárásod. A megadott felbontások egyébként csak a hardverre vonatkoznak, nem az optikára, szóval olcsó kamera = gyenge minőség.

[link]

2022. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy "a hardverre vonatkoznak, nem az optikára"?
2022. szept. 28. 15:01
 8/36 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagyok képben, de pl. lehet, hogy a lencsék nem adnak olyan éles képet. De talán találsz ilyen, vagy hasonló gépekkel készült tesztvideókat.
2022. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Esetleg ezt? [link]
2022. szept. 28. 16:05
 10/36 anonim ***** válasza:

Ez is csak HD videót tud. Viszont az a Sony kamera, amit láttál, és alig drágább, elvileg tud Full HD-t.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=vS5NN7wwvo8

2022. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!