Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Vannak fotópályázatok/versenye...

Vannak fotópályázatok/versenyek amatőröknek?

Figyelt kérdés

Állítólag van érzékem a fotózáshoz és vannak is jó képeim. Viszont tényleg amatőr vagyok, nem tanultam sehol és csak telefonnal van lehetőségem fényképezni.

Találtam egy pályázatot, ami tetszene, viszont sehogy se enged feltölteni. Talán a kép méretével van baja, nem tudom. De talán nem is lenne sok esélyem, elvégre ezen profik is vehetnek részt.


Nincs hasonló lehetőség kezdőknek? Vagy mobilos fotózóknak? :/



2022. okt. 10. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Vannak.
2022. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És esetleg meg is tudnál nevezni párat? Oldal neve vagy valami érdekelne.. :)
2022. okt. 10. 20:58
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Gugli.
2022. okt. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
3. A gugli nem hirdet fotópályázatokat. Az egy kereső. A kérdező nem keresőről érdeklődik. Ennyivel minden kérdés alá oda lehetne írni, hogy gugli, csak ugye ennek semmi értelme így.
2022. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Na jó, akkor egy példa. A 365 Magyarország is ilyen pályázat. Csak tegnap járt le a határidő.
2022. okt. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

"Vannak fotópályázatok/versenyek amatőröknek?"

Szinte csak azoknak vannak. Nagyon kevés olyan fotópályázatot ismerek, ahol kikötés hogy nem indulhatnak amatőrök (konkrétan egyet sem).


"Állítólag van érzékem a fotózáshoz és vannak is jó képeim."

Ezt ne te és ne a családod, barátaid döntsék el. Ha jót akarsz.


Viszont tényleg amatőr vagyok, nem tanultam sehol és csak telefonnal van lehetőségem fényképezni."

Az amatőr azt jelenti, hogy nem hivatásos, nem ebből él. Ettől még tanulhatta és lehet drága felszerelése egy amatőrnek is. A kifejezés, amit te keresel, az a kezdő.


"Találtam egy pályázatot, ami tetszene, viszont sehogy se enged feltölteni."

Esetleg ha megosztanád velünk, melyik pályázat az, akkor tudnánk segíteni...


"Talán a kép méretével van baja, nem tudom."

Pedig azért az alap lenne, hogy a szakkifejezéseket megértsd. Csak el kéne kezdeni tanulni, nem?


"De talán nem is lenne sok esélyem, elvégre ezen profik is vehetnek részt."

Nagyon kevés olyan pályázatot fogsz találni - ha egyáltalán találsz -, ahol a feltételek között szerepel, hogy hivatásos fotósok / ügyes fotósok nem vehetnek részt.


"Nincs hasonló lehetőség kezdőknek? Vagy mobilos fotózóknak?"

Vannak pályázatok ahol csak mobilos képek indulhatnak, de ettől még a fotós sokkal tapasztaltabb lesz, mint te.


Szerintem alapvetően rossz irányba indulsz el. Ne az legyen a célod, hogy nálad gyengébbeket keresel, hogy legyen esélyed. Ez nem a fejlődéshez vezető út. Ettől nem leszel jobb, ügyesebb. Attól leszel jobb, hogyha együtt versenyzel a többiekkel. Ha látod, hol tartasz, mi a cél, és hogyan kerülsz egyre közelebb hozzá.

Ha benevezel egy ovisok fotópályázatára és nyersz, akkor vesztettél. Ha érted.

2022. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Gurushots, Photocrowd, Viewbug... itthonit nem nagyon fogsz találni.
2022. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A MAGYAR TRIKOLÓR TIZENKÉT HÓNAPJA


Pályázati felhívás 2024-re​


MÓDOSÍTOTT HATÁRIDŐ 2023. szeptember 25.


Első díj: 200 000 Ft

Második díj: 100 000 Ft

Harmadik díj: 75 000 Ft


A New York-i Hungarian TV karöltve az '56 Lángja Alapítvánnyal (www.56Langja.com) nyílt fotópályázatot hirdet ,,A magyar trikolór tizenkét hónapja” címmel. A pályázat célja: egy 2024. évi falinaptár összeállítása.


A díjkiosztásra Budapesten, 2023 őszén a Magyar Trikolór Gálán kerül sor. /a gála pontos időpontját ezen az oldalon később jelezzük/ A pályázatra nemzeti színeinket legkülönbözőbb, legmeghökkentőbb összefüggésekben ábrázoló fotókat, műveket várunk. A fotókon a négy évszakban megjelenő nemzeti zászlónk témakörén túl, a trikolór egyéb előfordulási formái is szerepelhetnek. Egy nemzetközi sporteseményen arcra festett piros-fehér zöldtől, a pályázók látóterében megjelenő nemzeti színeink bármilyen formában fellelhető módozata alkalmas a nevezésre. Beküldési határidő : 2023. szeptember 25 . A határidő után érkező fotókat automatikusan a következő évi pályázat nevezőiként iktatjuk. A pályázat egyéb részleteit a [link] címen találhatják.


[link]

2023. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!