Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit jelent a Digital Single Lens?

Mit jelent a Digital Single Lens?

Figyelt kérdés
Halvány gőzöm sincsen, testvérem szerint fényképezőgép, de ő is olyan síkhülye angolból mint jómagam

2022. okt. 21. 18:39
 1/8 A kérdező kommentje:

Most tűnt fel elírtam a leírást.


*Digital Single Lens Reflex Camera

2022. okt. 21. 18:46
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
DSLR. Tükörreflexes digitális fényképezőgép.
2022. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elég régimódi vagyok, így az új fajtákat nem igen ismerem. Bővítem a tudásomat. Köszönöm a gyors választ
2022. okt. 21. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Digitális fényképezőgép egy fajtája :)


Guglizz utána, aztán guglizz rá pl a MILC-re és látni fogod a különbséget egyből.

2022. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Csak a D a kölönbség a legalább hatvan éve létező SLR kamerákhoz képest. Egyébként a digitális SLR-ek is legalább 20 éve elérhetőek.

Biztos, hogy a régimódi a szó amit kerestél?

2022. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2022. okt. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

"Csak a D a kölönbség a legalább hatvan éve létező SLR kamerákhoz képest."

De akár D-vel, akár D nélkül ezek a rövidítések teljesen ismeretlenek voltak úgy nagyjából 2000-ig ebben az országban, szóval, ha mondjuk a kérdező 40 éves vagy öregebb (és maradi, azaz nem tájékozódik a neten), teljesen jogosan nem kell, hogy ismerje ezeket.

2022. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 wow, sikerült logikusan gondolkodnod, és nem beszólnod kérdezőnek. Ment a zöld
2022. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!