Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Megéri Panasonic Lumix DMC-GF6...

Megéri Panasonic Lumix DMC-GF6-ot venni?

Figyelt kérdés
Mivel tud többet, mint egy mobiltelefon kamera?

2022. nov. 1. 02:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy fénykepezőgép. Objektíveket lehet rá tenni. De ha neked kerdés, mierl több, mint egy teló, akkor semmi szükséged rá.
2022. nov. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Az egy 10 éves vacak. Van olyan mobil aminél jobb. De vannak már olyan mobilok amik jobb képeket készítenek nála.

Nem éri meg megvenni.

2022. nov. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mojjo ***** válasza:
100%

A kettes nem tudja, miről beszél...

Ahogy az egyes írja. Ez egy cserélhető objektíves gép. Kapásból olyan előnyei lesznek, amilyen objektívet ráteszel. Ez lehet a nagyon jó makró leképzéstől a hosszú (és mobillal nem összehasonlítható) gyújtótávokon keresztül az erőteljes háttérmosásig bármi.

2022. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De tudja.

Inkább egy mai normális mobil mint egy 10 éves belépő. Gondolom a kérdező ugyanaz aki a hibás gépet akarta megvenni az ebayról. Aki ennyire nem tudja mit csináljon egy fotómasinával, annak elég egy telefon.

2022. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mojjo ***** válasza:
100%
@4: Szerintem nem tudja. Aki fotózni akar, annak összehasonlíthatatlanul jobb a 10 éves belépő, mint egy mobil. A 10 éves belépővel konkrétan fillérekből rengeteget ki lehet hozni, amit mobillal álmodni sem lehet. Az utolsó mondatoddal mondjuk pont egyetértek.
2022. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát csak azért kérdeztem, mert 30-40k egy ilyen gép, aztán félek, hogy rámsóznak valami szart. Amúgy igen, én akartam megvenni az ebay-ről a sony gépet. Leginkább az a baj a telefonnal, hogy rosszul fotóz sötétben, és hogy nincs rajta optikai zoom. Viszont ennek is elég kicsi a szenzora.
2022. nov. 1. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

A megoldás: pénz. Szedj össze 150-200 ezer forintot és abból már lehet venni használtan egy normálisabb gépet!

A 10-12 éves, 20-40 ezres kategóriát kerüld el messzire!

2022. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Mojjo ***** válasza:

Konkrétan mit fotóznál és mennyit szánnál rá?

(A 4/3-os szenzor bár valóban nem óriási, akár professzionális felhasználásra is elég nagy tud lenni.)

2022. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
150-200-ból lehet venni egy normális Olympus EM-10-est. Azzal már lehet kezdeni valamit. Vagy egy Nikon 3000 akárhányast amelyik éppen van eladó. Ennyi pénzért obival tudod venni.
2022. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

15-20 ezer forint egy ilyen váz reálisan!


Én GH-2 vázat vettem pár éve 45 ezerért, igaz az mondjuk most 65 ezer forint bizonyos oldalakon, és csak a váz, szóval drágult. De mindenre igaz.


Kezdésnek amúgy jó lehet, nem olyan rossz gépek azok, de 40-et ne adj érte, csak ha bolti állapotú, patika, és kevés (3-4 ezer) expos.

2022. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!