Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Wifi kültéri kamera mennyire...

Wifi kültéri kamera mennyire vízálló?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy wifis kültéri kamerát (YCC365 Plus). Ez a kamera mennyire vízálló? Pl lesz baja ha esik az eső és nincs fölötte semmi ami megvédje? Akinek van ilyen vagy van tapasztalata tudna róla mondani valamit? Köszönöm
2023. jan. 13. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nézd meg a papírjain, hogy milyen ip védelemmel van ellátva.
2023. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
A leírásában biztosan benne van. Azt meg nem árulom el, hogy Google kereséssel mit találtam erről, hiszen neked is ugyanazt mutatja, mint nekem.
2023. jan. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es köszi de ha nem tudsz segítő szándékkal írni akkor ne írj a kérdésemhez köszönöm.

A normális hozzászólóknak: A kamera papírjain semmit nem találok a vízállóságról, a Google-ban szintén nem találtam semmit. Ha találtam volna akkor nem tettem volna fel itt a kérdést. Mielőtt a másikat lenézed, hülyének nézed azért gondolkozz el azon, hogy nem unalmába tesz fel itt kérdéseket, hanem mert nem találja a választ.

Különben is olyanoktól kérdeztem akiknek van ilyen kamera és tudnak mondani róla valamit úgy, hogy már használták, tapasztalták az esetleges problémákat. Akinek nincs ilyen ne szóljon hozzá mert nem vagyok kíváncsi az unalmas kioktató a kamerához semmit se értő emberekre. Köszönöm

2023. jan. 14. 10:24
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezd meg a céget, ahol vetted!


Annál is inkább, mert a neten legalább 3 féle teljesen különböző kialakítású és működésű kamerát találtam YCC365 Plus néven.

Ebből mondjuk kettő IP66-os időjárás álló, a harmadikról nem találtam semmi infót. Viszont ezek alapján a fene tudja, még mennyi féle változata lehet és melyik mennyire vízálló.

2023. jan. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, eddig minden gond nelkul mukodik pedig esot es havat is kapott mar boven :) Najo hobol kevesebbet :D de nincs gond vele
2023. febr. 4. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!