Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » A Nextbase 222G vagy a Xiaomi...

A Nextbase 222G vagy a Xiaomi 70mai A500S a jobb menetrögzítő kamera? Vagy ha egyik sem melyik ma a legjobb ár/érték arányú dashcam?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy menetrögzítő kamerát (fontos, hogy elől/hátul!) és nagyon szeretném, ha lenne tolatókamera funkciója is.


Mostanában a Nextbase termékeiről hallottam milyen jók, de nem tudom konkrétan ez a modell mennyire jó:

[link]

Több termékük van, adott esetben szóba jöhet más modell is.


A másik amit kinéztem a Xiaomi terméke, az A500S aminek több funkciója is van (ADAS vezetéstámogató rendszer) viszont lehet, hogy egyik sem tud valós idejű parkolási képet adni (erről nem találok sehol infót)

[link]


Szóval nem gagyi 10-20 ezer forintos terméket akarok venni, de jelenleg nem tudok dönteni és ebben kérném a segítségetek. Két hasonló kaliberű készülés közül inkább azt választanám, amelyiknek szebb a felvétele ill. balesetnél jobban fel lehet használni bizonyítéknak (egy-egy hasznos funkció).

Köszi a segítséget.



2023. febr. 5. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2023. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1: Köszi ilyenem már volt, de eladtam. Sajnos nem lehet a visszapillantó tükrömre szerelni, de a képe amúgy se volt olyan jó minőségű (másik kocsiban próbálva).


Szóval inkább valami tapadós konzolszerű megoldást választanék min. fullHD jó képminőséggel.

2023. febr. 5. 12:18
 3/4 Mecse válasza:

Kingslim D4 dual-t tudnám javasolni. Egyik legjobb ár-érték arányú termék a piacon jelenleg.


Kingslim 4K Dual Dash Cam with WiFi GPS, Front 4K/2.5K Rear 1080P Car Camera, 3 Inch IPS Touchscreen 170° FOV Dashboard Cam with Starvis Sensor, Support 256GB max-D4 : Amazon.de: Electronics & Photo


Nem ezzel a memóriakártyával amit az Amazon ad mellé.


Bármelyik kamerát is választod bölcs döntés lehet ha hosszú élettartamú, kifejezetten hurokfelvételeket végző masinákhoz gyártott memóriakártyát veszel hozzá mely sokkal jobban bírja a folyamatos felülírást mint hagyományos társai. Ezeket kimondottan fedélzeti kamerák illetve térfigyelő rendszerek kameráihoz ajánlják.


SanDisk High Endurance MicroSD Card 256GB + Rescue Pro Deluxe for Dash Cams and Home Surveillance Systems, High Power and Durability, Full HD/4K Video - White: Amazon.de: Computer & Accessories

2023. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mecse válasza:

A linkek valamiért bekakkantottak, ez a kamera ;


[link]


Ő pedig a memóriakártya ;


[link]

2023. febr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!