Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Van olyan kamerás szemüveg ?...

Van olyan kamerás szemüveg ? ami úgy rögzíti az általa látottakat hogy amikor betelik a simkártya Akkor valahogy mindig az elejére rögzít úgyhogy a vége megmarad. Lényeg az lenne hogy ha nem történik semmi esemény akkor semmi dolgom nincsen

Figyelt kérdés

ha viszont történik valami, akkor utána azonnal SD kártyát cserélek és veszem tovább az eseményeket az esetlegesen összegyűlt SD kártyákkat pedig este elmentem.


(Nem is lenne fontos azonnal cserélni mert a tudom például hogy öt órát képes tárolni és már csak 1:00 óra van hátra a napból akkor ki se kell cserélni, hogy az említett esemény is meglesz valahol a közepe táján)


2023. márc. 10. 08:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nemnagyonvan olyan aksi, ami 5 orat birna, egy-másfél órát bírnak.
2023. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
sim kártyára nem szoktunk videót rögzíteni...
2023. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor mit raksz bele?
2023. márc. 10. 12:00
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja a kérdésben egyszer el van írva kétszer még nem.
2023. márc. 10. 12:01
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Még szerencse hogy nem nagyon van ilyen, vagy ha van is pocsék minőséget képvisel.


Az összes létező személyiségi jogot sértené egy jogosulatlanul használt videó-képes szemüveg... Még a rendvédelmi szerveknek is tudatniuk kell veled, ha testkamerájuk van, és felvétel készül az eljárás során...


Mit akarsz nőket stírölni és ezt későbbre menteni? Remélem nem jön össze neked.

2023. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Remélem nem magadból indulsz ki, hanem csak a fantáziád perverz. Gondolni ilyesmire még szabad, ezt, a gondolatot max. az egyház tiltja.


Csak a rendőrségnek bíróságnak rendelkezésére bocsátott, bűncselekményt, szabalysertest ábrázoló nyomozást segítő, de közzé nem tett videó nem sért személyiségi jogot. A jogos önvédelemhez hasonló, a puszta birtoklása meg amolyan szürke zóna.


Nyilván akinek az jut eszébe mint neked az jobb ha messziről kerüli a kamerákat mert a kísértés elég nagy lehet.


Ha pedig már eleve bünöző vagy és az nem tetszik hogy bizonyíték lesz ellened hát akkor tudlak sajnálni. De nemcsak az áldozataidnak jobb ha minnél előbb csuknak le hanem neked is mert annál kevesebb bűnöd lesz.

2023. márc. 10. 12:23
 7/17 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve (már ha jól értem amit írsz, mert elég kusza, összeszedetlen). Magyarországon a hatályos jogszabályok értelmében bármilyen hang- vagy képfelvétel készítéséhez az azon szereplő(k) ELŐZETES beleegyezése szükséges (kivétel a tömegfelvétel és a nyilvános közszereplés).
2023. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne újra elolvasnod azt amit írtam esetleg még értelmezni is. Bűncselekmény felderítésében történő segítség esetén mentesség van.
2023. márc. 10. 18:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Jaaaj, te vagy a magánnyomozós idióta, aki még a google-t sem tudja használni? Így már minden világos!
2023. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
0%

Nincs ilyen, legalábbis szemüvegben nincs. Nekem egy olyan mini rejtett kamerám van, amely gyakorlatilag egy ingnek a gombját tükrözi látszólag. Ellenben belül mögötte el van vezetve egy vékony vezeték, ami usb kompatibilis telefonnal vagy akár egy kisméretű power-bannkal, amit a zsebemben hordok. Ez így gyakorlatilag korlátlan felvételt biztosíthat, ugyanis a powerbankot nem meríti le még 24 óra alatt sem. A felvételeket öt perces darabokra vágja a memókártyán, ha megtelt akkor az utolsót törli.


A személyiségi jogokat meg felesleges feszegetni, engem például ki kérdez meg arról, amikor bemegyek egy postára, vagy felszállok a villamosra, vagy bármi egyéb, és rólam felvétel készül? Vagy például az egész internet világát is alapul vehető, vagy hogy lehallgathatják a telefonbeszélgetéseinket. Senki!


Innentől kezdve én is teszek magasról rá! Ráadásul ha bármilyen atrocitás ér valahol, mivel én speciel általában mindenhová egyedül járok nincs azaz Isten, aki mellém állna! Soha senki nem fog mellém állni, sőt ha lenne balhé vagy bármi, biztos hogy ellenem tanúznának. De balhéig sem kell elmenni, elég ha egy kórházban vagy egy hivatalos helyen valamilyen igazságtalanság történik, ha én például panaszt tennék ki hinne nekem? SENKI! Vagy ha el akarnának ütni a járdán, vagy akár el is ütnének mit tudnék tenni ha utána lebénulnék? A sofőr azt mondaná én kihorontam elé, én azt mondanám ez nem igaz, a sofőr hibázott! Innentől kezdve megint csak meg lennék lőve, olyan világot élünk, ahol minden ilyen trükköt meg kell ragadni a túlélés érdekében!

2023. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!