Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Mit gondoltok ennek a tájfotós...

Mit gondoltok ennek a tájfotósnak a portfóliójáról?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 2. 11:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Valaki mutasson már nekem, legyen szíves, egy olyan tájfotós portfóliót, amin nincs utómunka és annyira egyedi, mint amit itt mindenki kíván. Tényleg kíváncsi vagyok rá.
2023. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Portfóliót nem is, de érdekes képeket tudok, tessen parancsolni. Tudod, a kép lényege az, hogy meséljen, szólítsa meg valahogy a nézőjét.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
és ezeken szerinted nincs egy csomó retus? Így jöttek ki a gépből...
2023. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Mojjo ***** válasza:
Lehet, félreérthető voltam. Az utómunka fontos, szinte elengedhetetlen. Az utómunka stílusa az, ami itt nekem - teljesen szubjektíven - nem jön be.
2023. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

4 te nagyon irigy vagy a Rizsavira, bántott? Nagyon frusztrál, hogy ő jó fotós, és vannak eredményei, neked meg nincsenek ?



Szerintem szép fotók, de egy kicsit erős nekem is az utómunka. Bár ettől függetlenül kíváncsi lennék a munkamenetére.

2023. máj. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

#15 mondjuk az kicsit erős hogy ezekre azt mondod sok rajtuk az utómunka, Rizsavi fotóira meg azt hogy szépek. Ő egyszerűen csak fel lett kapva mert különleges helyekre feljutott anno és színesek voltak a képei.

Az általam linkelt emberkének legalább igényes az utómunkája (és egyébként sokszor kevesebb van rajta mint gondolná az ember), de Rizsavi nem csak túlhúzza a képeit, még igénytelenül is csinálja azt. Pedig nem lennének rossz képei, de pont az utómunkával b#ssza el legtöbbször.

Nézd meg például a legutolsó képét, tegnap tette fel. Kb olyan mintha egy kezdő csinálta volna. Nekem is úgy küldték fotós ismerőseim.

2023. máj. 6. 05:38
 17/29 A kérdező kommentje:

Itt a YT csatornája, lehet szemezgetni. Van sok utómunkás videója is, illetve sok vlogjában megmutatja a nyers képet is.

[link]

2023. máj. 6. 05:45
 18/29 anonim ***** válasza:
16 nem követem rizsavit. Egy két képét ismerem, amik nagyon komoly eredményeket értek el, közben pedig megy itt az oldalon az utálat vele kapcsolatban, miközben egy nagyon jó fotós. Ha nem lenne az, akkor nem érne el ilyen eredményeket. Akik pedig fikázzák, hát, én nem látom, hogy ők mit tettek volna le az asztalra.
2023. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Messze van a jó fotóstól maradjunk annyiban. Nem utálat, csak szimpla tény.
2023. máj. 6. 15:24
 20/29 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg, hogy milyen pályázaton milyen eredményei vannak. Rossz fotósnak ilyen nincs
2023. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!