Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Miért homályos, és miért...

Miért homályos, és miért nincs fokúsz?

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy s8-am, és van egy olyan gondom hogy homályos a kamera, és nincs fókusz. Mi okozhatja a problémát? Mondjuk a hátlap is olyan amilyen, szabad kézzel le tudom venni. És egyszer hát lap nélkül használtam, de tokban. És a kamera körül fém szilánkok voltak!! Amiket már sikerült el távolítani, de igy se tökéletes. De már nem homályos! De nagyon picit lehet látni hogy van benne egy minimális homály, de még fókusz sincs.

2023. máj. 9. 00:45
 1/6 Mojjo ***** válasza:
91%
Szóval félig roncs a készülék, legalábbis a kamera résznél és csodák csodájára nem működik tökéletesen. Ez megdöbbent.
2023. máj. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
½-ig roncs. Csak a hátlap jön le, de úgy h nincs szét törve. Csak egyszer azt vettem észre h benne maradt a tokban. És mint a kérdésben is benne van, hogy le vettem és úgy használtam átlátszó tokban mert jól mutatott. Csak nem tudtam h a kameránál is van mágnes, ami össze gyűjti a fém port. De én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan lehet meg javítani? Annélkül h ujj kamerát vennék hozzá.
2023. máj. 9. 02:12
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
#2 szerintem azt már sehogy
2023. máj. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
tönkre ment fémszilánkok nem tetek jot az ėrzékeny lencsének .
2023. máj. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Annak már annyi. Vegyél új telefont
2023. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk már 7 éves a telefon, de ezen kívül hibátlanul működik. A harmadik válaszadolónak azért köszönöm a választ, erre nem is gondoltam
2023. máj. 9. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!