Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A jobb szememmel rosszul...

A jobb szememmel rosszul látok ma reggel óta. Szembetegség lehet?

Figyelt kérdés

Nehezemre esik elolvasni egy szöveget. Közel kell hajolnom a monitorhoz, de még úgy se megy.

Nehezemre esik fókuszálni, néha olyan, mintha összegabalyodna a két szemem.


Ha becsukom a bal szemem, olyan, mintha a jobb szememmel egy foltban nem látnék. Például ha mozgatom a kezem a szemem előtt, jobbra egy foltban eltűnik.


A bal szememmel jól látok, viszont a kettő együtt kusza. Az egész ma reggel kezdődött.



Emellett fáj a hátam, és a fejem. Elkaphattam valamit, vagy szembetegség lehet?



2018. dec. 24. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de mivel egy ismerősömnél pont ez zajlott le, azonnal menj be valamelyik kórházi ügyeletre, de szemészhez!!
2018. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj az ügyeletre! Lehet a retináddal van baj, az pedig elég komoly!
2018. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki elmúlt. Elkezdett nagyon fájni a fejem, vettem be fájdalomcsillapítót, aludtam egyet, és most megint jó minden.
2018. dec. 24. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:

A migrén kísérője is lehet látás probléma.

[link]

2018. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ezek voltak a tünetek, ahogy a Wikipédia írja.
2018. dec. 24. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet vérnyomástól is, de akár nagyon komoly oka is lehet..egyik ismerősömnél a kivizsgálás során derült ki, hogy szklerózis multiplex... Gondolom ez ritka eset lehet, de azért megtalálták rá a megoldást.
2018. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100% migrén volt, és a látáskiesés meg aura. Nekem is volt kb 3-4szer évekkel ezelőtt. Azóta - lekopogom - nem jött vissza. Semmi komoly, ettől nem lesz semmi bajod, csak nagyon kellemetlen. Reméljük többet neked se lesz.:)
2018. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!