Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Új telefon vásárlásával vagy...

Új telefon vásárlásával vagy egy bridge fényképezőgéppel járnék jobban?

Figyelt kérdés

Utazásaim során szeretném megörökíteni az adott városokat, tájakat stb.


egy iphone 13 pro beszerzésén (eladnám a jelenlegi 11emet és kipótolnám) vagy egy max 150k-s fényképezőgépen gondolkodnék.


Nem szeretnék szerkesztésekkel bíbelődni, egy jó képet szeretnék lőni, és ennyi. Jó zoom képesség is fontos.


vélemények, javaslatok?



2023. júl. 1. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a telefonnal esetedben jobban járnál.
2023. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A zoom miatt érdemes lehet.


De ha nyűg lesz magaddal vinni, akkor kidobott pénz volt.

2023. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha kell a zoom (ami nagyon jól tud jönni) akkor nincs is kérdés.
2023. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Bridge fényképezőgépeket szerintem a legtöbb telefon már lekörözi. Anno nekünk is volt 10 éve, egy 16megapixeles Olypus, és az akkori telefonommal is különb képeket csináltam, mert ez a vacakkal az akváriumomat akartam fotózni, és rittig nem akkor exponált amikor éles volt a fókusz.
2023. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bridge gépet semmiképp… turistáskodásra tényleg bőségesen elég egy jobb telefon.
2023. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amire neked kell, jobb a telefon. Kisebb a mérete, mindig ott van nálad, szoftveresen rásegít a képekre, ha pedig mégis belenyúlnál telón is tudod szerkeszteni a fotóid.
2023. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mojjo ***** válasza:
39%
Engem a ragya kiver a telefonos fotózásnak még a gondolatától is, de ez esetben még én is a telefonra szavazok. Ha nem akarsz utólag szerkesztgetni, akkor az iphone 13 pont jó, az eleve olyan színes-szagos-kontrasztos képeket csinál, ami a közízlésnek leginkább megfelel, nem kell utólag babrálni.
2023. júl. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Engem a ragya a bridge gépektől ver ki :D

Én vettem egy komolyabb telefont és azóta nem hordok túrázni fotómasinát. Egy telefon ma már csinálj olyan képet mint egy 10 éves bridge. Normális telefonokról beszélek, nem százezres saomikról!!

2023. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!