Mit ajánlotok? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy Lumix g7-em amihez van egy vaku papucs elosztóm egy kicsit hibás lámpa és egy mikrofono. Filmes téren mik azok amiket még + kiegészítőként érdemes hozzá megvenni?


Ilyesmikre gondolok:

rig,

gimball,

monitor,

állvány,

plussz objektív,

lámpa, stb..



2023. júl. 13. 19:23
 1/6 Mojjo ***** válasza:

Ha elfelejtetted volna, hogy már kiírtad egyszer ezt a kérdést, emlékeztetőül:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__fenyke..

2023. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, elnézést de ott nem jól kérdezetem meg a dolgot de ennél jobban meg tudtam fogalmazni a kérdést.
2023. júl. 14. 12:56
 3/6 Mojjo ***** válasza:

De egyébként semmiféle általános válasz nem adható erre a kérdésre, mert 100%-ban attól függ, neked mire van szükséged, amit csak te tudhatsz.

Ez olyasmi, mintha megkérdeznéd, hogy ebéd készítéshez mit vegyél, extra szűz olivaolajat, vagy bbq fűszerkeveréket, esetleg édes-savanyú szószt, vagy almaecetet inkább.

Attól függ, neked mik az elképzeléseid, mit és hogy szeretnél filmezi. Senki nem tudja ezt helyetted eldönteni.

2023. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, de tippeket lehet adni hogy mit ajánlana előbb és mit ajánlana késböbb megvenni.
2023. júl. 15. 15:16
 5/6 Mojjo ***** válasza:
48%

Oké, megpróbálok akkor máshogy segíteni: én azt ajánlanám, hogy a felsoroltak egyikét se vedd most meg. Helyette tanulj, akár netes oldalakról, oktatóvideókból, akár vegyél pár könyvet a témában, akár tanfolyamokon is el lehet gondolkozni. És ezek mellett gyakorolj, amennyit csak tudsz. És látni fogod, hogy mi kell neked, mire van szükséged.

Amit írtam, annak pont az a lényege, hogy nem, nem lehet tippeket adni, mit ajánlanánk előbb és mit később megvenni. Ugyanis ha pl olyasmit filmeznél, amit a jelenlegi objektíveddel nem igazán lehet, akkor objektívet kellene venned első körben, de ha olyasmit/úgy filmeznél, amihez nagyon kellene egy állvány, akkor azt, vagy nagyon kellene egy gimball, akkor azt. Ezt senki nem fogja megmondani neked az internet túloldaláról, ezt neked kell tudnod. Illetve kellene. De ezek szerint nem tudod. Szóval tanulás/gyakorlás és fel fogod fedezni a saját igényeidet :)

2023. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2023. júl. 15. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!