Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőrre való pattanás...

Zsíros bőrre való pattanás elleni "csodaszerek",ismertek ilyet? Melyiket próbáljam ki? (Linkek a leírásban) A többi információt lent találjátok.

Figyelt kérdés

Szóval az a baj a bőrömmel,hogy elég zsíros,és nem nagyon,de pattanásos is...A homlokom...

Próbáltam a REVOX-ot,AKNESOLT+Gyógyszertárban ajánlották az Alksebort,de sajnos az nem jó,mert nem is pattanásra való,hanem Seborrheára...


Köszönöm szépen mindenkinek,aki tud segíteni,és elolvassa :)


[link]


[link]


Már kétségbe vagyok esve,hogy melyik terméket "válasszam,ami gyógyszertárban is kapható),és nem kerül sokba...


Lényeg az,hogy újra szép legyen a bőröm,és olyan krémeket várok,amik nem roncsolják a bőröm,de a pattanásokra hatnak :)


Sajnos olvastam,hogy némelyik krém eszméletlenül szárít,szóval tanácstalan vagyok...



#link #krém #pattanás #zsíros bőr #miket ajánlotok #melyik hatna/ne legyen nagyon drága
2022. szept. 1. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan csodaszer nincs ami az elvárásaidnak is megfelel.
2022. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Olyat ne vegyél, amiben van alkohol. Attól idővel csak zsírosabb lesz a bőröd.

Mindenkinek más válik be. Olyan terméket vegyél, amit gyógyszertárban lehet kapni.

(ezeket a netről olcsóbban meg tudod rendelni).

Nem tudom mennyire pattanásos az arcod, de ha nagyon, a bőrgyógyászhoz is tud ajánlani valamit.

2022. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hála Istennek nem vészesen pattanásos a bőröm :)
2022. szept. 1. 22:15
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Akkor próbáld ki a laroche posay posay effeclar termékcsalád lemosóját és arckrémjét.

Kis tubus, de sokáig elég.

Én az ekozmetikumok-on szoktam rendelni.

De nagyon jó a dm-ből a balea med arclemosó is.

Ha kijön valahol egy csúnyább pattanás, arra szoktam receptes gyulladáscsökkentőt kenni,és így szépen gyógyul.

2022. szept. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,majd apukám megy nemsokára Akneroxid-ért,remélem be fog válni,mert csak ez van a gyógyszertárban.


[link]


A hozzászólások miatt "választottam" ezt,itt találod a véleményeket :)


[link]

2022. szept. 2. 13:07
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez nem pattanásra való,de megnéztem az árakat,én ezt a krémet Seborrheára használtam még annó...Nagyon jó kis krém,de az ára borzalom...:( :O


Most Seborrheára Bepanthen Sensidermet használok,az nagyon jó,és sokkal olcsóbb is...


Sajnos a Notino nem valami jó webáruház,igaz vannak jó termékeik,de nálam volt olyan is,hogy átvertek,nem kicsit...Azért nem rendelek tőlük semmit...


[link]


Itt találod a régi krémet,nagyon jó volt,kb 4000 Ft volt,mert innen rendeltem,most meg az ára hihetetlen...


Nem tudom,hogy mit akarnak még elérni ezekkel az áremelésekkel...

2022. szept. 2. 13:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Akneroxid jó. Én az egész arcomra es a nyakamra használtam esténként, reggel mostam le és mentem vastagon hidratálót. Nagyon szárít, lehámlott 1-2 hét alatt a bekent terület, de alatta bababőröm lett.
2022. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen,én is jókat olvastam az Akneroxidról :)

Már van is itthon,csak én holnap délelőtt "kenem fel",a homlokomra,ahol a pattanások vannak...

2022. szept. 3. 00:27
 9/11 anonim ***** válasza:
A Notino a legdrágább,onnan nem szoktam rendelni.
2022. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Cerave, The ordinary, G&G termékek is jók, nézz körül a skinsmart.hu-n és az okosszepseg insta oldalon.
2022. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!