Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek ez önmagában jó?

Szerintetek ez önmagában jó?

Figyelt kérdés

Találtam Amazon-on egy telekonvertert a Nikon Coolpix L830-asomhoz, szerintetek hiteles? Nem találtam semmilyen egyéb infót róla a neten.


Itt tekinthetitek meg: [link]



2023. júl. 17. 19:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy kell-e mellé valami amivel fel lehet rakni a fényképezőgépemre mivel ez a típus egy beépített objektívvel rendelkezik és amit találtam erre jönne rá. Nem tudom, hogy a "Lens Adapter Ring" alatt pontosan mit értsek, az lenne a felrakáshoz szükséges "gyűrű"?
2023. júl. 17. 19:15
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Az adapter "including", tehet elvileg benne van.

Másrészt az ilyen előtét telekonverterek nagyon lerontják a képminőséget, akár a teljes nézhetetlenségig, de mindenképpen lágy és színezett kontúros lesz a kép.

Harmadrészt a géped zúmja 34x. De tényleg, ez mire nem elég?

69 dollárt élvezetesebben is el lehet cseszni.

Én szóltam...

2023. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme.
2023. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Másrészt az ilyen előtét telekonverterek nagyon lerontják a képminőséget, akár a teljes nézhetetlenségig, de mindenképpen lágy és színezett kontúros lesz a kép."

Nyelvtani problémáid vannak, mivel ez csak egy eshetőség. Nekem van Canonra ilyen előtétem, azzal semmi ilyen probléma nincsen.

2023. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

800mm-es gyújtótávhoz minek telekonverter????

Amúgy ezek a vacakok nagyon vignettálnak, baromi szar lesz velük a kép. Csak úgy vedd meg hogyha van lehetőséged visszaküldeni!!

EZekhez van egy plusz tubus amit az obi körüli tubusba kell beletekerni, pattintani. Van ott egy gyűtű amit ki lehet venni, annak a helyére.

2023. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!