Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Szerintetek milyen fényképezőg...

Szerintetek milyen fényképezőgépet vegyek?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni fényképezni, kisebb videokat készíteni. Fényképek, videók szerkesztését már elsajátítottam, szóval ezzel nem lesz gond. Azonban szeretnék fényképezni is. Nézegettem különböző termékeket, és arra a következtetésre jutottam, hogy mindenképpen milc-et szeretnék. Lehet hogy nem tanít meg annyira fényképezni mint egy dslr, de a kompaktságuk, és több erényük miatt olyat szeretnék. A sony a7 ii szerintetek egy jó kézdőgép lehet? Vagy ti mit ajánlanátok?

2023. aug. 10. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mennyit szánnál rá?

Ha 400 ezerért veszel vázat, mennyit szánsz az objektívekre, állványra, egyebekre?

2023. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából, használt piacról szerezném be a dolgokat. Itthon állványom már van. A felső keretem 350ezer lenne objektívvel együtt. Ha esetleg tudnátok ennyiért akár kit objektívvel is ajánlani valamit, akkor annak nagyon örülnék. A7, A7 ii, lumix g9 és g90 amivel szemezgetek, de mivel nem igazán értek a dolgokhoz kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2023. aug. 11. 12:00
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

jó a sony is

nekem olympus em10 van, az is tök jó

a fuji gépek sem rosszak

2023. aug. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
17%
A fényképező nem számit. Ha egy telóval szar képeket/videókat csinálsz, a fényképezővel is azt fogsz.
2023. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4

Nem igazán ez volt a kérdés.

2023. aug. 11. 22:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem tanít meg annyira fényképezni? Ez alatt mit értesz?

Egy milcen nem ugyanúgy kell beállítani az ISO-t, rekeszt, záridőt, mint egy dslr-en?

2023. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A milceken sokkal jobb például a fókusznak a mechanikája.
2023. aug. 12. 18:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól még nem fogsz megtanulni kevésbé jól fotózni.
2023. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Annyira boldog lenne a szívem ha a kérdésre is kapnék válaszokat...
2023. aug. 13. 09:29
 10/12 anonim válasza:
35%
Akkor fotózz egy kaputelefonnal, az biztos jól megtanít fotózni 😂
2023. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!